Nederkouter 140-201, 9000 Gent
Nederkouter 140-201 - 9000 Gent - Deze eigendom is reeds verkocht.
Dit tweeslaapkamerappartement (64m² bruto opp.) situeert zich op de tweede verdieping van een kleinschalige residentie in de Nederkouter te Gent. De ligging is uiterst centraal tussenin openbaar vervoer, het stadscentrum, de Coupure en tal van horeca.
Het gebouw dateert van 2017 waardoor de algemene staat nog steeds bijzonder goed is. Het appartement zelf is ook volledig instapklaar.
*INDELING*
Lichtrijke leefruimte met open zicht op de Leie die achteraan het gebouw loopt, geïnstalleerde open keuken voorzien van alle toestellen, berging met aansluiting voor wasmachine en droogkast, nachthal met ingemaakte kast, afzonderlijk toilet, badkamer met spoelbak en inloopdouche, 2 slaapkamers (10m² en 7m²) met ingemaakte kasten en een kelderberging.
Op heden wordt het appartement verhuurd voor 809,99 euro (excl. 50 euro gemeenschappelijke kost).
Aarzel niet ons te contacteren bij interesse!
Kerngegevens van dit pand
Deze woning — een appartement in Gent (9000) — werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Het telt 2 slaapkamers, een bewoonbare oppervlakte van 64 m². Het pand dateert uit 2017. Het EPC-label is A (72 kWh/m²). De laatst gevraagde prijs bedroeg € 320.000, ofwel ± € 5.000 per m². Het (niet-geïndexeerde) kadastraal inkomen bedraagt € 945. Online sinds augustus 2022.
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Nederkouter 140-201, 9000 Gent
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Nederkouter 140-201, 9000 Gent
Veelgestelde vragen over dit pand
Is er een recht van voorkoop?
Wat is de prijs per m²?
Wat is de stedenbouwkundige bestemming?
Hoeveel slaapkamers heeft dit pand?
Wat is het kadastraal inkomen?
Hoe groot is de bewoonbare oppervlakte?
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Gent.
Marktcijfers in Gent
Vergelijkbare panden te koop in Gent
Recent verkocht in Gent
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.