Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Hundelgemsesteenweg 147, 9050 Gentbrugge

Appartement in Gentbrugge
98 m² wonen
2 slaapkamers
1 badkamers
€282.980

Hundelgemsesteenweg 147 - 9050 Gentbrugge - Dit appartement (97.52m² 6.98 m² terras = 104.50 m²) bevindt zich op de 1 ste verdieping van de moderne residentie MIRO.

Het appartement heeft een inkomhal, een lichtrijke leefruimte met aansluitend het zuid gericht terras, een open ingerichte keuken met alle toestellen en vele maatkasten, 2 volwaardige slaapkamers, badkamer (inloopdouche, meubel met 2 lavabo's, kolomkast, spiegel), een apart toilet met lavabo en een grote praktische berging met aansluiting voor wasmachine en droogkast. Verder is er nog een gemeenschappelijke fietsenstalling, afvallokaal, lift en trap.
Het appartement is afgewerkt met kwalitatieve materialen. Het appartement is gevloerd met Franse eik (leefruimte, gang en de 2 slaapkamers), enkel tegels in de natte delen.

Dit appartement voldoet aan de huidige bouwvoorschriften, het is dus super geïsoleerd, CV op aardgas, individuele tellers, toilet op regenwater, hoogrendements glas in aluminium profielen.

Residentie MIRO is vlot bereikbaar door de R4 rond Gent, de E40 en E17. Gent Zuid ligt op 2 km, St. Pietersstation op 2.5km. Tram en bus aan de deur.

Troef: U betaalt pas bij het verlijden van de akte, dus geen voorschotten en geen betalingen in voorafgaande schijven. Bij de akte hebt u dus onmiddellijk het genot of de huur, ideaal voor de investeerder.

Kortom: een prachtig, lichtrijk appartement op wandelafstand van Gent centrum in een kleine residentie met maar 6 units. Belangrijk detail: de reeds verkochte units zijn allemaal bewoond door de eigenaars.

Prijzen exclusief registratie en btw.
Voor meer inlichtingen of een bezoek contacteer Marianne 0478/38 12 88

Kerngegevens van dit pand

Deze appartement gelegen in Gentbrugge (9050) werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Je vindt er 2 slaapkamers, 1 badkamer, een bewoonbare oppervlakte van 98 m². De laatst gevraagde prijs bedroeg € 282.980, ofwel ± € 2.888 per m². Online sinds augustus 2019.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 282.980
Type
Appartement
Bewoonbaar
98 m²
Prijs/m²
€ 2.888
Aanvullende details
Referentie
1737920190803180723
Makelaar Code
4843971
Ruimtelijke Ordening
Verkavelingsvergunning
Ja
Stedenbouwkundige bestemming
Woongebied

Ligging & buurt

Hundelgemsesteenweg 147, 9050 Gentbrugge

Veelgestelde vragen over dit pand

Hoeveel slaapkamers heeft dit pand?
Er zijn 2 slaapkamers.
Wat was de laatst gevraagde prijs?
De gevraagde prijs bedraagt 282.980 euro.
Hoeveel badkamers heeft dit pand?
Er is 1 badkamer.
Wat is het referentienummer van dit pand?
Het referentienummer is 1737920190803180723.
Wat is de stedenbouwkundige bestemming?
De stedenbouwkundige bestemming is Woongebied.
Hoeveel m² heeft dit pand?
De woonoppervlakte bedraagt 98 m².
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Hundelgemsesteenweg 147, 9050 Gentbrugge Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Gentbrugge.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten