Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Burgemeester Etienne Demunterlaan 33, 1090 Jette

Appartement in Jette
102 m² wonen
3 slaapkamers
1 badkamers
€285.000

Burgemeester Etienne Demunterlaan 33 - 1090 Jette - Modern en luxueus afgewerkt appartement, gelegen in een rustige woonwijk in de groene gemeente Jette. Dit recent appartement is instapklaar en heeft naast een groot zuidwest gericht terras ook een klein noordoost gericht terras. Het is gelegen op de 2e verdieping van een goed beheerde en onderhouden residentie. Dit ruime appartement omvat een inkomhal met glazen deur naar de leefruimte, een living en eetplaats, een grote en volledig ingerichte open keuken, wasplaats, berging, nachthal, 3 ruime slaapkamers, badkamer met inloop- regendouche, afzonderlijk toilet en een private kelder. Dit uitzonderlijk appartement is afgewerkt met de beste materialen: een ruime inbouwkast in de inkomhal, een zeer grote inbouwkast in de master bedroom, een granieten keukenwerkblad en een parketvloer. Ondanks zijn centrale ligging op wandelafstand van het UZ Brussel, op 10 minuten van het centrum van Brussel en in de onmiddellijke nabijheid van alle faciliteiten, is het gelegen in de groene en rustige woonwijk: ‘de tuinen van Jette’. Het recente appartement heeft een zeer goede energiescore en een individuele verwarming op gas. Vrij bij akte en mogelijkheid om 1 ruime autostaanplaats aan te kopen in de ondergrondse parking van het gebouw. PEB klasse B, 15 kg/(m2 .jr) CO2, 76 kWhEP/(m2 .jr)

Meer info op https://www.appartement-tekoop-jette.be

Kerngegevens van dit pand

Dit appartement in Jette (1090) werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Het telt 1 badkamer, een bewoonbare oppervlakte van 102 m², 3 slaapkamers. Online sinds juni 2020. De laatst gevraagde prijs bedroeg € 285.000, ofwel ± € 2.794 per m². Het (niet-geïndexeerde) kadastraal inkomen bedraagt € 1.521. Het pand dateert uit 2014. Het EPC-label is A (76 kWh/m²).

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 285.000
Type
Appartement
Bewoonbaar
102 m²
Bouwjaar
2014
Prijs/m²
€ 2.794
EPC
76 kWh/m² A

Ligging & buurt

Burgemeester Etienne Demunterlaan 33, 1090 Jette

Veelgestelde vragen over dit pand

Wat is de prijs per m²?
De prijs bedraagt ongeveer 2.794 euro per m².
Wat is het kadastraal inkomen?
Het (niet-geïndexeerde) kadastraal inkomen bedraagt 1.521 euro.
Hoeveel m² heeft dit pand?
De bewoonbare oppervlakte is 102 m².
Uit welk bouwjaar dateert dit pand?
Dit pand werd gebouwd in 2014.
Hoeveel badkamers heeft dit pand?
Dit pand heeft 1 badkamer.
Wat is de EPC waarde?
De EPC waarde is 76 kWh/m².
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Burgemeester Etienne Demunterlaan 33, 1090 Jette Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Jette.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten