Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Langestraat 125-131, 9050 Ledeberg

Appartement in Ledeberg
904 m² wonen
€535.000

Langestraat 125-131 - 9050 Ledeberg - Multifunctioneel gebouwencomplex met polyvalent gelijkvloers en 3 appartementen. Op het gelijkvloers bevinden zich de inkom van de 2 appartementen en een afzonderlijke toegang naar het polyvalent middengedeelte een afzonderlijke ingang naar het duplexappartement. Indeling: op het gelijkvloers bevinden zich de inkom van de 2 appartementen, een copielokaal, een onthaal, 2 bureauruimtes, 2 spreekruimtes, een sanitaire ruimte (afzonderlijk heren, dames en mindervalidentoilet), een stookruimte, 2 keukens, 2 bergingen en 2 polyvalente zalen. Op de eerste verdieping bevinden zich 1 appartement met een keuken, een living, een traphal, een berging, eenafzonderlijk toilet, een badkamer, een bureau en 2 slaapkamers terras. Verder is er ook het eerste verdiep vanhet duplex appartement met de keuken en een berging. Op de tweede verdieping bevinden zich 1 appartement met een keuken, een living, een traphal, een berging,een afzonderlijk toilet, een badkamer, een bureau en 2 slaapkamers. Verder is er ook het tweede verdiep vanhet duplex appartement met 2 slaapkamers, een badkamer, een wc. Verkoop onder voorwaarden (Fed-Net.org), instelprijs: 535.000,00

Kerngegevens van dit pand

Deze woning — een appartement in Ledeberg (9050) — werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). De laatst gevraagde prijs bedroeg € 535.000, ofwel ± € 592 per m². De woning biedt een bewoonbare oppervlakte van 904 m². Online sinds maart 2015. Het EPC-label is B (153 kWh/m²). Het pand dateert uit 2004.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 535.000
Type
Appartement
Bewoonbaar
904 m²
Bouwjaar
2004
Prijs/m²
€ 592
EPC
153 kWh/m² B

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
29/03/2015 -- €535.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Langestraat 125-131, 9050 Ledeberg

Veelgestelde vragen over dit pand

Hoeveel bedraagt de prijs per m²?
De prijs bedraagt ongeveer 592 euro per m².
Wanneer werd dit pand gebouwd?
De woning dateert uit 2004.
Wat was de laatst gevraagde prijs?
De gevraagde prijs bedraagt 535.000 euro.
Wat is het energieverbruik (EPC)?
Het energieverbruik (EPC) bedraagt 153 kWh/m².
Hoeveel m² heeft dit pand?
De woonoppervlakte bedraagt 904 m².
Onder welke referentie is dit pand gekend?
Het referentienummer is 03VC9W-IUVC2.
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Langestraat 125-131, 9050 Ledeberg Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Ledeberg.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten