Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Bredabaan 283, 2170 Merksem

Appartement in Merksem
92 m² wonen
2 slaapkamers
1 badkamers
€209.000

Bredabaan 283 - 2170 Merksem - GEEN IMMO
Zonnig, centraal gelegen appartement (92 M2) met zicht voorkant op Bredabaan en achterkant op de binnentuinen. Het appartement bevind zich op de 2de verdieping. Er zijn 4 eigenaars die er allemaal zelf wonen waardoor eigenlijk alles heel netjes blijft. De kosten van het gebouw zijn €50 per maand en daar worden ruimschoots alles van betaald en zelfs gespaard voor het volgende project het schilderen van de voorgevel.
Het dak is volledig vernieuwd in 2019 de gang is vernieuwd in 2017.
App volledig gerenoveerd en afgewerkt in 2016. Volledig vernieuwde luxe keuken voorzien van Bosc toestellen, Koelkast, Diepvries, Microgolf, Warme lucht oven, Vaarwasser.
Volledig nieuw plafond met inbouw spots en de buizen van de centrale verwarming lopen onder de vloer zodat de vloer in de winter lekker warm aanvoelt en ook hier is er volledig nieuwe elektriciteit gelegd.
In de living is alle elektriciteit vernieuwd in 2016 en in 2021 zijn de ramen nog vervangen. De vloer is nog de originele parket vloer maar volledig gerestaureerd in 2016.
De stopcontacten merk MIKO
De binnen deuren zijn ook verwijderd in 2016 en alles strak omlijst zodat alles 1 geheel vormt zodat de strakke stijl van de keuken in de andere woon gelegenheden doorloopt.
De eetkamer loopt dan ook door in 1 geheel met de living (30 M2) en de keuken om zo het open gevoel te verkrijgen.
Badkamer is ook volledig vernieuwd in 2016 met inloopdouche, spoelbak. Regendouche handdoekwarmer met verschillende standen.

Kerngegevens van dit pand

Dit pand (appartement) in Merksem (2170) werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Het pand beschikt over 1 badkamer, 2 slaapkamers, een bewoonbare oppervlakte van 92 m². Online sinds mei 2022. Het (niet-geïndexeerde) kadastraal inkomen bedraagt € 609. De laatst gevraagde prijs bedroeg € 209.000, ofwel ± € 2.272 per m².

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 209.000
Type
Appartement
Bewoonbaar
92 m²
Prijs/m²
€ 2.272

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
08/10/2024 Immovasta €325.000
24/09/2024 Immovasta €325.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Bredabaan 283, 2170 Merksem

Veelgestelde vragen over dit pand

Wat is het kadastraal inkomen?
Het (niet-geïndexeerde) kadastraal inkomen bedraagt 609 euro.
Wat is de vraagprijs van dit pand in Merksem?
De vraagprijs is 209.000 euro.
Hoeveel slaapkamers heeft dit pand?
Dit pand heeft 2 slaapkamers.
Hoeveel badkamers heeft dit pand?
Dit pand heeft 1 badkamer.
Wat is de bewoonbare oppervlakte?
De bewoonbare oppervlakte is 92 m².
Wat is het referentienummer van dit pand?
Het referentienummer is T5PF-FDY7W1F.
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Bredabaan 283, 2170 Merksem Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Merksem.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten