Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Hof van Het Henneken 2-31, 8800 Roeselare

Appartement in Roeselare
152 m² wonen
152 m² perceel
2 slaapkamers
1 badkamers
€365.000

Hof van Het Henneken 2-31 - 8800 Roeselare - Aan het begin van het Roeselaarse stadscentrum, op de derde verdieping van deze kleinschalige residentie treft u dit prachtig instapklaar appartement aan. Er is de mogelijkheid tot het bij aankopen van een UITZONDERLIJK ruime garage van maar liefst 10 meter op 4,85 meter. Deze is erg gemakkelijk bereikbaar en biedt ruimte voor minstens 3 wagens.

Een gezellige inkomhal geeft ons toegang tot de lichtrijke leefruimte met verschillende raampartijen. De leefruimte is uitgerust met parket, een natuurstenen schouw en elektrische haard. Vanuit de zetel kan er genoten worden van een indrukwekkend uitzicht op de Zuidstraat. Vervolgens vind je het terras van maar liefst 20 m², waar er volop kan genoten worden van zowel de ochtend- als avondzon.

Aansluitend aan de woonkamer is er een grote landelijke keuken met eethoek voorzien. Verder is er nog een handige berging aanwezig.

Vanuit de inkomhal betreden we alsook het slaapgedeelte. Dit bestaat uit 2 slaapkamers, een afzonderlijk toilet en een ruime badkamer, uitgerust met een ligbad en dubbele lavabo.

Grootste troeven:

- Uitermate grote garage mogelijks bij te kopen
- Bewoonbare oppervlakte van 152 m²
- Stofzuigersysteem
- HR beglazing

Kerngegevens van dit pand

Dit appartement in Roeselare (8800) werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Het (niet-geïndexeerde) kadastraal inkomen bedraagt € 1.220. Het EPC-label is D (314 kWh/m²). Online sinds oktober 2020. De laatst gevraagde prijs bedroeg € 365.000, ofwel ± € 2.401 per m². Het telt een bewoonbare oppervlakte van 152 m², 1 badkamer, een perceel van 152 m², 2 slaapkamers. Het pand dateert uit 2004.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 365.000
Type
Appartement
Bewoonbaar
152 m²
Grond
152 m²
Bouwjaar
2004
Prijs/m²
€ 2.401
EPC
314 kWh/m² D
Aanvullende details
Kadastraal Inkomen
€ 1.220
Referentie
1150620201026112623
Makelaar Code
956346
EPC Certificaat
20190528-0002164605-RES-1
Ruimtelijke Ordening
Overstromingsgevoelig gebied
Onroerend goed, niet gelegen in een overstromingsgebied

Ligging & buurt

Hof van Het Henneken 2-31, 8800 Roeselare

Veelgestelde vragen over dit pand

Wat is de prijs per m²?
De prijs bedraagt ongeveer 2.401 euro per m².
Wat is de vraagprijs van dit pand in Roeselare?
De gevraagde prijs bedraagt 365.000 euro.
Hoeveel slaapkamers heeft dit pand?
Er zijn 2 slaapkamers.
Uit welk bouwjaar dateert dit pand?
De woning dateert uit 2004.
Wat is de EPC waarde?
Het energieverbruik (EPC) bedraagt 314 kWh/m².
Wat is het kadastraal inkomen?
Het (niet-geïndexeerde) kadastraal inkomen bedraagt 1.220 euro.
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Hof van Het Henneken 2-31, 8800 Roeselare Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Roeselare.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten