Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Hof van 't Henneken 2, 8800 Roeselare

Appartement in Roeselare
150 m² wonen
2 slaapkamers
1 badkamers
€435.000

Hof van 't Henneken 2 - 8800 Roeselare - TOPPER! Op de derde verdieping van Residentie Kara, een klassevol appartementsgebouw aan het begin van het stadscentrum, treffen we dit mooie, INSTAPKLARE 2-slpk appartement met een bewoonbare oppervlakte van maar liefst 150 m². Bij dit appartement hoort tevens een hele ruime garagebox (10m op 4m85 - ruimte voor min. 3 wagens), gelegen op het gelijkvloers van het gebouw én heel makkelijk bereikbaar. De inkomhal brengt ons onder meer tot de aangename leefruimte met veel natuurlijk licht dankzij de verschillende raampartijen. Vanuit deze ruimte (48 m²) genieten we een mooi en ver zicht op de Zuidstraat en omliggende straten. De woonkamer, afgewerkt met een warme houten parket vloer, voorziet voldoende ruimte voor een zithoek (met natuurstenen schouw en elektrische haardcassette), een eettafel en een bureau. Aansluitend is er een een grotekeuken, ingericht in landelijke stijl met een praktische berging/wasplaats. De keuken geniet een oppervlakte van 28 m² en is tevens voorzien van een aangename eethoek. (parket) De ... inkomhal brengt ons verder nog tot een toilet, twee aangename slaapkamers en een badkamer, voorzien van een ligbad en dubbele wastafel. Het ruime terras (- 20 m², bankirai)is toegankelijk vanuit de woonkamer en één van de slaapkamers. Hierop heerlijk vertoeven in de ochtend- en avondzon. Bijkomende info: kleinschalige residentie, EPC 314 kWh/m², aluminium ramen met HR beglazing, stofzuigersysteem,parket, goed onderhouden, veel lichtinval, ruim, unieke bouwstijl, warme inrichting,... Interesse om dit ruime maar bovenal gezellige appartement beter te leren kennen Sarah (leidt je met de glimlach rond. Lees meerVerberg

Kerngegevens van dit pand

Dit appartement, gelegen in Roeselare (8800), werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Het omvat 2 slaapkamers, 1 badkamer, een bewoonbare oppervlakte van 150 m². De laatst gevraagde prijs bedroeg € 435.000, ofwel ± € 2.900 per m². Het EPC-label is D (314 kWh/m²). Online sinds maart 2020. Het pand dateert uit 2004.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 435.000
Type
Appartement
Bewoonbaar
150 m²
Bouwjaar
2004
Prijs/m²
€ 2.900
EPC
314 kWh/m² D
Aanvullende details
Referentie
9464020200305050123
Makelaar Code
TK/0123/2019
EPC Certificaat
20190528-0002164605-RES-1
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Ja
Voorkooprecht
Neen
Verkavelingsvergunning
Neen
Stedenbouwkundige bestemming
Woongebied

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
08/07/2012 -- €160.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Hof van 't Henneken 2, 8800 Roeselare

Veelgestelde vragen over dit pand

Wat is het energieverbruik (EPC)?
Het pand heeft een EPC-waarde van 314 kWh/m².
Onder welke referentie is dit pand gekend?
Het referentienummer is 9464020200305050123.
Hoeveel bedraagt de prijs per m²?
De prijs bedraagt ongeveer 2.900 euro per m².
Over hoeveel slaapkamers beschikt deze woning?
De woning telt 2 slaapkamers.
Hoe groot is de bewoonbare oppervlakte?
Het pand heeft een bewoonbare oppervlakte van 150 m².
Welke ruimtelijke bestemming heeft dit pand?
De stedenbouwkundige bestemming is Woongebied.
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Hof van 't Henneken 2, 8800 Roeselare Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Roeselare.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten