Avenue de l'Héliport 55, 1030 Schaarbeek
Avenue de l'Héliport 55 - 1030 Schaarbeek - TE KOOP: Subliem 2-slaapkamerappartement in residentie BOREA
Het appartement bestaat uit: Ruime inkomhal - apart toilet - berging - woon- en eetkamer met terras - volledig ingerichte keuken (moderne meubels, dubbele RVS spoelbak, keramische kookplaat, geïntegreerde elektrische oven, koelkast geïntegreerd, ruimte en aansluitingen voor vaatwasser) - badkamer (ligbad en dubbele lavabo) - 2 slaapkamers Er is een parkeerplaats en een kelder inbegrepen in de verkoopprijs. De residentie Boreas is gelegen aan het Gaucheretplein, op de kruising van de Koning Albert II-laan en de Helihavenlaan, op wandelafstand van het openbaar vervoer (bus en het Noordstation) en het centrum van Brussel. Een park die aan het gebouw grenst maakt van de residentie een aangename en residentiële woonomgeving. Meer info...
Het spijt ons, maar wij hebben geen Nederlandstalige vertaling gekregen
vivre pour les familles. [Sluiten]
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Avenue de l'Héliport 55, 1030 Schaarbeek
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Avenue de l'Héliport 55, 1030 Schaarbeek
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Schaarbeek.
Marktcijfers in Schaarbeek
Vergelijkbare panden te koop in Schaarbeek
Recent verkocht in Schaarbeek
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.