Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Avenue A.J. Slegers 397, 1200 Woluwe-Saint-Lambert

Appartement in Woluwe-Saint-Lambert
3 slaapkamers
1 badkamers
€400.000

Over deze woning

Graag enkel via sms verdere informatie aanvragen of een bezoek regelen. Dit lichtgevulde en ruime appartement van ongeveer 130m² bevindt zich vlakbij het Joséphine Charlotteplein en bij een metrostation. Het heeft drie slaapkamers, een badkamer en bevindt zich op de zesde verdieping van een acht verdiepingen tellende gebouw. Bij binnenkomst is er een inkomhal met vestiaire. Verder zijn er ontvangstkamers waaronder een eetkamer en een tv-lounge. De keuken heeft een balkon en een kleine opbergruimte. Vanuit het appartement kunt u genieten van een aangenaam en vrij uitzicht. Er is ook een dienstkamer van 10m² op de negende verdieping. In de kelder is er een bergruimte voorzien. Daarnaast hebt u de mogelijkheid om voor een meerprijs van 45.000 euro een garagebox te kopen in het naastgelegen gebouw. Belangrijk om te weten is dat er renovatiewerkzaamheden moeten worden uitgevoerd. De energieprestatieclassificatie is F.

Omschrijving van de makelaar

Avenue A.J. Slegers 397 - 1200 Woluwe-Saint-Lambert - Svp, SMS SEULEMENT pour demande d’infos et/ou visites.

A proximité du Square Joséphine Charlotte et au pied de l’immeuble, la station métro. Cet appartement lumineux et spacieux de /- 130m² compte 3 chambres et 1 salle de bains. Il occupe le 6e étage d'un immeuble de 8 étages. La disposition intérieure comprend un hall d'entrée avec vestiaire, des pièces de réceptions comprenant une salle à manger et un salon TV, une cuisine avec balcon et petit espace de rangement. Vue agréable et dégagée. Une chambre de bonne de 10m² se trouve au 9e étage.

Une cave au sous-sol la possibilité d'acquérir un garage box dans l'immeuble voisin moyennant un supplément de 45,000 euros.

Il est important de noter que des TRAVAUX DE RENOVATION SONT A PREVOIR. PEB F.

Kerngegevens van dit pand

Deze woning — een appartement in Woluwe-Saint-Lambert (1200) — werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). De laatst gevraagde prijs bedroeg € 400.000. Online sinds maart 2024. Het pand dateert uit 1930. De woning biedt 1 badkamer, 3 slaapkamers.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 400.000
Type
Appartement
Bouwjaar
1930

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
28/03/2024 Particulier €400.000
19/04/2023 Particulier €420.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Avenue A.J. Slegers 397, 1200 Woluwe-Saint-Lambert

Veelgestelde vragen over dit pand

Over hoeveel slaapkamers beschikt deze woning?
Er zijn 3 slaapkamers.
Over hoeveel badkamers beschikt deze woning?
Er is 1 badkamer.
Onder welke referentie is dit pand gekend?
Het referentienummer is Q257U9D30MXX.
Hoeveel kost dit pand?
De gevraagde prijs bedraagt 400.000 euro.
Wanneer werd dit pand gebouwd?
De woning dateert uit 1930.
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Avenue A.J. Slegers 397, 1200 Woluwe-Saint-Lambert Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Woluwe-Saint-Lambert.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten