Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Catharina Beersmansstraat 7, 2018 Antwerpen

Huis in Antwerpen
150 m² wonen
80 m² perceel
4 slaapkamers
1 badkamers
€415.000

Catharina Beersmansstraat 7 - 2018 Antwerpen - Een burgerwoning met originele elementen, maar liefst 5 kamers, en een toffe stadskoer in een fijne, gezinsvriendelijke buurt, met een grote openbare parking achter de hoek, dat kan nooit slecht zijn! Grotendeels gerenoveerd en instap klaar, dus je kunt je eigen accenten leggen zonder tijdsdruk.
In een straat met heel wat mooie herenhuizen, vind je hier op nummer 7 dit instapklare huis, met z’n lichtgrijze crepi gevel en zwarte ramen. Je komt er binnen in de elegante inkomhal, waar de kleurrijke cementegeltjes, hoge plafonds met sierlijsten en houten trap meteen in het oog springen. De dubbele houten deur rechts geeft uit op de leefruimte vooraan, net als de deur ernaast. De leefruimte is groot en licht, met een mooie plankenvloer en een prachtige sierboog in het midden, met een tussenkamer erachter. Een grote dubbele deur met sierglas, geeft uit op de eetkamer achteraan, met plaats voor een eettafel die uitkijkt op de open wandkeuken ernaast. Je hebt ook hier nog de originele cementtegeltjes vol charme, en een prachtige koepel met glas in lood en een dubbele glazen deur naar het terras en de stadskoer, waardoor het licht hier mooi binnenvalt.
Charme, authenticiteit en véél kamers De L-vormige keuken oogt strak én warm met z’n zwarte frontjes en houten werkblad. Je hebt hier een gasvuur, dampkap, afwasmachine, inox spoelbak, heteluchtoven, microgolf, koelkast en heel wat kastruimte. Achter de keuken heb je nog een apart gastentoilet. Het L-vormige koertje biedt voldoende plaats om een buitentafel en planten of kruiden in potten te zetten. En met een lichtslinger tegen de muur creëer je hier in geen tijd een zomerse vibe.
Weer in de hal, neem je de mooie houten trap naar boven, waar je op de eerste tussenverdieping de mooie, gerenoveerde badkamer hebt, op een warme plankenvloer. Achteraan bevindt zich de inloopdouche, met daarvoor een mooi designbad. Aan de overzijde heb je een toilet en een lavabo met houten onderkast, die werd verwerkt in de originele sierschouw. Met een trapje kan je hier naar de kamer achteraan op de eerste verdieping, met een plankenvloer en een grote dubbele glazen deur met zicht op het koertje. Aan de voorzijde heb je nog een tweede, grote kamer, ook op een plankenvloer, een mooie sierhaard en grote ramen. Op de tweede tussenverdieping heb je nog een derde kamer, die je nog helemaal naar wens kunt renoveren, met de optie om hier een heuse ensuite badkamer te maken! Op de tweede verdieping vind je tot slot nog twee slaapkamers onder het dak, met een plankenvloer. De grote slaapkamer vooraan heeft ook nog een sierschouw.
Fijne buurt in het gegeerde 2018 Je woont op A’pen Zuid, tussenin het Nieuwe Justitiepaleis en het gekende Hof Van Leysen. Buurtwinkels, horeca, parken en scholen, je hebt het hier allemaal op enkele minuten stappen. De Colruyt ligt slechts enkele straten verder. Handig voor je gasten is ook de PIDPA-parking om de hoek, waar je nog gratis kunt parkeren, een unicum in de stad. En je bent hier ook heel goed geconnecteerd, met de Ring vlakbij, net als het zuidstation, trams, bussen en velo-stations in de buurt.

Kerngegevens van dit pand

Dit huis in Antwerpen (2018) werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Het telt een bewoonbare oppervlakte van 150 m², 4 slaapkamers, een perceel van 80 m², 1 badkamer. Het pand dateert uit 1918. Het EPC-label is D (318 kWh/m²). Online sinds december 2023. De laatst gevraagde prijs bedroeg € 415.000, ofwel ± € 2.767 per m².

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 415.000
Type
Huis
Bewoonbaar
150 m²
Grond
80 m²
Bouwjaar
1918
Prijs/m²
€ 2.767
EPC
318 kWh/m² D
Aanvullende details
Referentie
CPZCEDLM3SKO
Makelaar Code
11744
EPC Certificaat
20230812-0002963866-RES-1
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Ja
Dagvaarding uitgebracht
Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd
Voorkooprecht
Nee
Verkavelingsvergunning
Niet van toepassing
Stedenbouwkundige bestemming
Woongebied
Overstromingsgevoelig gebied
Nee

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
05/07/2025 Particulier €729.000
12/12/2023 Immovasta €415.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Catharina Beersmansstraat 7, 2018 Antwerpen

Veelgestelde vragen over dit pand

Wat is het referentienummer van dit pand?
Het referentienummer is CPZCEDLM3SKO.
Wat is de prijs per m²?
De prijs bedraagt ongeveer 2.767 euro per m².
Uit welk bouwjaar dateert dit pand?
Dit pand werd gebouwd in 1918.
Hoe groot is de bewoonbare oppervlakte?
De bewoonbare oppervlakte is 150 m².
Hoeveel kost dit pand?
De vraagprijs is 415.000 euro.
Hoeveel badkamers heeft dit pand?
Dit pand heeft 1 badkamer.
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Catharina Beersmansstraat 7, 2018 Antwerpen Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Antwerpen.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten