Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Van Peltstraat 42, 2018 Antwerpen

Huis in Antwerpen
148 m² wonen
100 m² perceel
1 slaapkamers
2 badkamers
€579.000

Van Peltstraat 42 - 2018 Antwerpen - Elegant wonen op de drie bovenste verdiepingen van een authentiek herenhuis, dat kan hier. Denk: een grote open leefkeuken met terras, maar liefst 5 kamers én 2 badkamers. De toffe buurt vlakbij het hof Van Leysen en de Markgravelei zitten mee in de prijs!
In dit statige herenhuis op nummer 42, in Residentie “Gustav Klimt”, krijg je het beste van twee werelden: een origineel gebouw met authentieke elementen, én een instapklaar vergund triplex appartement dat werd gerenoveerd naar hedendaagse normen. Zo vind je in de gemeenschappelijke inkomhal beneden hoge plafonds met sierlijsten, een originele houten trap en een strakke grijze natuurstenen vloer. Het appartement zelf stap je binnen op de eerste verdieping, met een eerste, lichte kamer op de tussenverdieping, die een mooie grijze laminaatvloer heeft die over het hele appartement doorloopt. Ideaal als home office, bijvoorbeeld, waarbij je op het achterliggende platte dak met enkele grote planten meteen extra privacy én groen creëert. Wat verderop in de hal heb je een apart gastentoilet met een lavabo én een originele messing kraan. Je komt binnen in de prachtige, zonovergoten leefruimte. Inclusief drie grote, hoge ramen én een authentiek balkonnetje. Je hebt hier plaats voor een groot salon en een tafel. Achteraan heb je de open keuken, die met zijn witte greeploze frontjes en werkblad in composiet met marmerlook tijdloos oogt en volledig is geïnstalleerd. Je hebt hier een inductievuur, dampkap, oven van Siemens, koelkast, diepvriezer en heel wat kastruimte. Aan de grote toog kan je ook eten met zicht op het rustige terrasje achteraan.
Moeten er nog (bad)kamers zijn De eerste badkamer bevindt zich op de tweede tussenverdieping, op een mooie lichtgrijze vloertegel en een strakke zwarte wandtegel in marmerlook. Je hebt hier een design ligbad, een strakke inloopdouche met matzwarte kraan en regendouche, een hangtoilet, dubbele lavabo met meubel, ronde spiegel, verticale hangkast en een handdoekenradiator. Op de tweede verdieping bevinden zich slaapkamer twee en drie: een riante kamer aan de voorzijde, met drie grote ramen en een tweede kamer achteraan. Op de derde en bovenste verdieping heb je een tweede badkamer met dezelfde afwerking als beneden, met een inloopdouche, een hangtoilet, lavabo met meubel, ronde spiegel en handdoekenradiator. Aan de voorzijde heb je nog een ruime, vierde slaapkamer, met een vijfde slaapkamer aan de achterzijde onder het dak. Gastenkamer, tienerkamers of hobbykamers, je hebt hier alvast genoeg plaats om uit te kiezen! Bovendien heb je hier op deze verdieping ook nog een aansluiting voor je wasmachine en droogkast, dus evengoed richt je een van je vele kamers in als wasplaats/strijkatelier!

In de gegeerde Harmoniewijk Je woont hier nét om de hoek van het groene hof Van Leysen, aan de statige Markgravelei. Een zeer gegeerde buurt in 2018, en met recht en rede: je woont hier op wandelafstand van allerlei leuke horecazaakjes (café Kamiel, of de gezellige Troonplaats), winkels, scholen én openbaar vervoer. Plus: van hieruit ben je ook zo de stad in en uit.

Kerngegevens van dit pand

Deze huis gelegen in Antwerpen (2018) werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). De laatst gevraagde prijs bedroeg € 579.000, ofwel ± € 3.912 per m². Het EPC-label is B (127 kWh/m²). Het werd gerenoveerd in 2023. Je vindt er een perceel van 100 m², 1 slaapkamer, een bewoonbare oppervlakte van 148 m², 2 badkamers. Online sinds maart 2024.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 579.000
Type
Huis
Bewoonbaar
148 m²
Grond
100 m²
Prijs/m²
€ 3.912
EPC
127 kWh/m² B
Aanvullende details
Referentie
K-99QE7341OF
Makelaar Code
12298
EPC Certificaat
20231019-0003019111-RES-1
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Ja
Dagvaarding uitgebracht
Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd
Voorkooprecht
Info aangevraagd
Verkavelingsvergunning
Info aangevraagd
Stedenbouwkundige bestemming
Info aangevraagd
Overstromingsgevoelig gebied
Nee

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
30/04/2024 Immovasta €525.000
19/03/2024 Immovasta €299.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Van Peltstraat 42, 2018 Antwerpen

Veelgestelde vragen over dit pand

Hoeveel m² heeft dit pand?
De woonoppervlakte bedraagt 148 m².
Over hoeveel badkamers beschikt deze woning?
Er zijn 2 badkamers.
Geldt er een voorkooprecht op dit pand?
Recht van voorkoop: Info aangevraagd.
Hoeveel bedraagt de prijs per m²?
De prijs bedraagt ongeveer 3.912 euro per m².
Wat was de laatst gevraagde prijs?
De gevraagde prijs bedraagt 579.000 euro.
Welke ruimtelijke bestemming heeft dit pand?
De stedenbouwkundige bestemming is Info aangevraagd.
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Van Peltstraat 42, 2018 Antwerpen Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Antwerpen.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten