Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Ploegstraat 13, 2018 Antwerpen

Huis in Antwerpen
200 m² wonen
77 m² perceel
3 slaapkamers
1 badkamers
€320.000

Ploegstraat 13 - 2018 Antwerpen - Te renoveren huis centrum Antwerpen
Ligging: Dit te renoveren huis te koop is centraal gelegen aan de Ploegstraat in hartje Antwerpen nabij het Centraal Station, belangrijke invalswegen, scholen en openbaar vervoer. Naast de centrale ligging, geniet deze woning van een unieke ligging aan de Zoo van Antwerpen.
Beschrijving: We betreden het huis via de grote inkomhal. Deze geeft ons toegang tot de gelijkvloerse verdieping. Hier vinden we de woonkamer en eetkamer terug. Achterliggend vinden we nog de keuken met aansluitend stadskoer. Eveneens is hier een badkamer aanwezig. Via de trappenhal komen we op tussenverdieping. Hier bestaat de mogelijkheid om een ruime badkamer te voorzien. Op de eerste en tweede verdieping kunnen in totaal 4 slaapkamers ingericht worden. Beide verdiepingen werden gebruikt als studio's (niet vergund). Tot slot beschikt de woning nog over een riante zolderverdieping die als vijfde slaapkamer gebruikt kan worden.
Bijzonderheden:- centrale ligging met uitzicht op de Zoo van Antwerpen- charmant herenhuis- authentieke elementen- veel potentieel- huis thans ingedeeld als 3 entiteiten (niet vergund)- P-score D, G-score D
“Dit pand kan onderhevig zijn aan de renovatieverplichting die door de Vlaamse overheid wordt opgelegd voor residentiële gebouwen. Consulteer voor meer informatie de website van het Vlaams Energie- en Klimaatagentschap via https://www.energiesparen.be/renovatieverplichting-residenti%C3%ABle-gebouwen-2023.”

Kerngegevens van dit pand

Deze huis gelegen in Antwerpen (2018) werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Het werd gerenoveerd in 2000. Je vindt er een bewoonbare oppervlakte van 200 m², 1 badkamer, 3 slaapkamers, een perceel van 77 m². De vraagprijs werd tijdens de looptijd verlaagd van € 335.000 naar € 320.000 (-4%). Online sinds juli 2022. De laatst gevraagde prijs bedroeg € 320.000, ofwel ± € 1.600 per m². Het EPC-label is F (771 kWh/m²).

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 320.000
Type
Huis
Bewoonbaar
200 m²
Grond
77 m²
Bouwjaar
1902
Prijs/m²
€ 1.600
EPC
771 kWh/m² F
Aanvullende details
Referentie
J11QYX3IK95F
Makelaar Code
53413
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Ja
Dagvaarding uitgebracht
Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd
Voorkooprecht
Ja
Verkavelingsvergunning
Nee
Overstromingsgevoelig gebied
Nee

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
17/08/2024 Heylen Vastgoed €345.000
04/02/2023 Heylen Vastgoed €320.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Ploegstraat 13, 2018 Antwerpen

Veelgestelde vragen over dit pand

Wat is de EPC waarde?
De EPC waarde is 771 kWh/m².
Uit welk bouwjaar dateert dit pand?
Dit pand werd gebouwd in 1902.
Wat is de bewoonbare oppervlakte?
De bewoonbare oppervlakte is 200 m².
Hoeveel badkamers heeft dit pand?
Dit pand heeft 1 badkamer.
Wat is de prijs per m²?
De prijs bedraagt ongeveer 1.600 euro per m².
Is er een recht van voorkoop?
Recht van voorkoop: Ja.
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Ploegstraat 13, 2018 Antwerpen Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Antwerpen.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten