Lange Lozanastraat 229, 2018 Antwerpen
Lange Lozanastraat 229 - 2018 Antwerpen - Herenwoning / woning voor vrij beroep of co-housing met stadstuin nabij de Jan van Rijswijcklaan / Harmoniepark
Deze herenwoning ( voormalige dokterswoning ) met natuurstenen gevel en stadstuin ademt nog steeds de grandeur uit van het begin van de 20ste eeuw en is uitermate geschikt voor een
dubbel gebruik wonen & werken
als vrij beroep ( dokter/tandarts/ kinesieterapeut/ advocaat ) of voor co-housing.
Alhoewel deze woning zijn eeuwfeest viert, werden er ook belangrijke vernieuwingswerken uitgevoerd zoals ramen met dubbel glas, recente CV op gas en conforme elektriciteit. De huidige indeling is :
Gelijkvloers
: zeer ruime inkomhal op marmeren tegels en 3 ruimtes op parket die als
professionele ruimte
/ bureau / slaapkamers kunnen gebruikt worden. Gastentoilet met lavabo.Achteraan bevindt zich een gezellige
stadstuin van ca 55 m² mét privacy
.
Verdieping 1
: achteraan mét zicht op groen een ruime
eetkamer
op visgraatparket met aansluitend een ruime
keuken
, voorzien van kasten en de gebruikelijke toestellen ( oven, gasfornuis, vaatwas ). Vooraan een ruime
living
over de ganse breedte. Toilet met wastafel.
Verdieping 2
: 3 ruime
slaapkamers
met houten vloer alsook een recente
badkamer
met ligbad, douchecel en dubbele wastafel. Separaat wc met lavabo.
Top residentiële ligging nabij de Jan van Rijswijcklaan. Vlotte bereikbaarheid zowel met het openbaar vervoer ( tram / bus ) als per auto naar de singel / ring. Supermarkten Delhaize, Albert Hein, Aldi en Carrefour op wandelafstand.
Kerngegevens van dit pand
Deze woning — een huis in Antwerpen (2018) — werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). De vraagprijs werd tijdens de looptijd verlaagd van € 899.000 naar € 849.000 (-6%). De laatst gevraagde prijs bedroeg € 849.000, ofwel ± € 2.557 per m². Online sinds september 2022. Het EPC-label is D (372 kWh/m²). Het pand dateert uit 1922. De woning biedt 5 slaapkamers, een bewoonbare oppervlakte van 332 m², 1 badkamer.
Kenmerken
Bekijk álle prijzen van dit pand
Lange Lozanastraat 229, 2018 Antwerpen
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Lange Lozanastraat 229, 2018 Antwerpen
Veelgestelde vragen over dit pand
Hoe groot is de bewoonbare oppervlakte?
Over hoeveel badkamers beschikt deze woning?
Wanneer werd dit pand gebouwd?
Welke ruimtelijke bestemming heeft dit pand?
Hoeveel kost dit pand?
Hoeveel bedraagt de prijs per m²?
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Antwerpen.
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.