Ten Hogen 64, 9170 De Klinge
Ten Hogen 64 - 9170 De Klinge - Instapklare HOB (2010) klein beschr. in jonge woonwijk
Rustig gelegen instapklare HOB (2010) te Ten Hogen 64 - 9170 De Klinge achteraan jonge woonwijk met mogelijkheid tot klein beschrijf nabij mooie fiets- en wandelwegen. Glv.: inkomhal met traphal en apart toilet, woonkamer met eethoek en zithoek en dimbare sfeerspots, open moderne keuken voorzien van kookeiland met zwevende dampkap boven het ingebouwde kookvuur in het kookeiland, ruime berging met CV ketel. Eerste verd.: nachthal, 3 slaapkamers, badkamer met ligbad grote lavabo en aansluiting voor douche (reeds voorzien) Grote open zolder met ventilatiesysteem (D) via trektrap. Buiten is er een verzorgde zuidgerichte tuin met tuinhuis, terras en regenwaterput van 5.000 liter. ***!!! KLIK HIERONDER OP MEER INFO AUB !!!*** Meer info...
De woning is voorzien van een brede oprit die extra voordelen kan bieden. Extra info.: zeer goede EPC waarde van 136, Opp. 374, Ki 680, BJ 2010. Geniet van de voordelen van een nieuwbouw zonder BTW. Voor bezichtigingen kan U vrijblijvend met de eigenaar contact opnemen op het nummer 0472/07.04.44.
[Sluiten]
Kerngegevens van dit pand
Dit huis in De Klinge (9170) werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Het telt 1 badkamer. De laatst gevraagde prijs bedroeg € 320.000. Het EPC-label is B (136 kWh/m²). Het pand dateert uit 2010. Online sinds februari 2008.
Kenmerken
Bekijk álle prijzen van dit pand
Ten Hogen 64, 9170 De Klinge
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Ten Hogen 64, 9170 De Klinge
Veelgestelde vragen over dit pand
Wanneer werd dit pand gebouwd?
Hoeveel kost dit pand?
Onder welke referentie is dit pand gekend?
Wat is het energieverbruik (EPC)?
Over hoeveel badkamers beschikt deze woning?
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in De Klinge.
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.