Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Sint Onolfsdijk 55, 9200 Dendermonde

Huis in Dendermonde
162 m² wonen
377 m² perceel
3 slaapkamers
2 badkamers
€450.000

Sint Onolfsdijk 55 - 9200 Dendermonde - Woonpark Notendijk is een project met een uitzonderlijke locatie midden in de natuur en gelegen in Dendermonde. De architect wil hier een hedendaagse uitstraling creëren. Hierbij staan duurzaamheid in combinatie met Bijna Energie Neutraal wonen centraal. De Notendijk zorgt voor een perfecte combinatie tussen rustig wonen, groen, privacy en voornamelijk duurzaamheid. Een bijzondere plek waar rust, elegantie, comfort en natuur elkaar kruisen. Hier kom je thuis en kan je genieten van de stilte en natuur. Wil je genieten van een uitgebreide wandeling of een fietstocht maken langs het water Het kan hier allemaal! Het project is voorzien van 6 ruime woningen, midden in het groen en aan de rand van de Schelde, 8 luxe appartementen en 3 penthouses met ruime terrassen en een uniek zicht. Daarnaast zijn er nog parkeerplaatsen en carports voorzien in het woonpark. Bovendien beschikken de woningen ook over zonnepanelen (5.000Wp), een warmtepomp, vloerverwarming,... notendijk voldoet aan alle wensen! De werken zijn reeds gestart en de oplevering van de Notendijk is voorzien voor het voorjaar van 2024. De prijzen in dit project zijn vaste prijzen. Indeling woning 55I: Je betreedt de woning in de inkomhal waar je toegang hebt tot het gastentoilet. Wanneer je verder doorloopt kom je uit in de ruime woonkamer (55m²) waar de open keuken volledig geïntegreerd is in het geheel. Aansluitend aan de keuken is een ruime berging (7m²) voorzien. Vanuit de woonkamer heb je onmiddellijke toegang tot je eigen privatieve terras (52m²) met aansluitend de tuin (256m²). Op de eerste verdieping is er een extra gastentoilet aanwezig. Hier bevinden zich 3 ruime slaapkamers (14-10-10m²) en twee badkamers (5-2m²).

Kerngegevens van dit pand

Deze woning — een huis in Dendermonde (9200) — werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Online sinds maart 2023. De woning biedt een bewoonbare oppervlakte van 162 m², 3 slaapkamers, een perceel van 377 m², 2 badkamers. Het pand dateert uit 2022. De laatst gevraagde prijs bedroeg € 450.000, ofwel ± € 2.778 per m².

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 450.000
Type
Huis
Bewoonbaar
162 m²
Grond
377 m²
Bouwjaar
2022
Prijs/m²
€ 2.778
Aanvullende details
Referentie
J84UC-THMN8U
Makelaar Code
1128088
Ruimtelijke Ordening
Voorkooprecht
Nee
Stedenbouwkundige bestemming
Woongebied

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
21/07/2024 ERA Wonen €399.000
21/07/2024 ERA Wonen €395.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Sint Onolfsdijk 55, 9200 Dendermonde

Veelgestelde vragen over dit pand

Onder welke referentie is dit pand gekend?
Het referentienummer is J84UC-THMN8U.
Over hoeveel badkamers beschikt deze woning?
De woning telt 2 badkamers.
Wanneer werd dit pand gebouwd?
Het bouwjaar is 2022.
Hoeveel bedraagt de prijs per m²?
De prijs bedraagt ongeveer 2.778 euro per m².
Over hoeveel slaapkamers beschikt deze woning?
De woning telt 3 slaapkamers.
Geldt er een voorkooprecht op dit pand?
Recht van voorkoop: Nee.
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Sint Onolfsdijk 55, 9200 Dendermonde Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Dendermonde.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten