Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Peperstraat 52, 3590 Diepenbeek

Huis in Diepenbeek
363 m² wonen
748 m² perceel
4 slaapkamers
1 badkamers
€525.000

Peperstraat 52 - 3590 Diepenbeek - Eigentijdse gezinswoning met 4 slaapkamers en een bureauruimte op een unieke locatie te Diepenbeek. Het is aangenaam vertoeven in deze energie-vriendelijke woning dankzij de goede ruimtelijke indeling en de optimale lichtinval. Dit comfortabel ingericht huis is gelegen op een perceel van 7a 48ca en heeft maar liefst een bewoonbare oppervlakte van 363m². De indeling is als volgt:
Gelijkvloers: inkomhal met vestiairehoek, gastentoilet, lichtrijke en ruime woonkamer met aansluitend de open en goed uitgeruste keuken met ontbijthoek, bureau of hobbykamer met maatkast, berging met zij-ingang, inpandige garage met cv-hoek. Houten tuin- en fietsenstalling.
Eerste verdieping:overloop, 4 slaapkamers waarvan 2 met directe toegang tot de badkamer. Eén van deze 4 slaapkamers is voldoende groot en heeft een dubbele toegang zodat deze gemakkelijk kan opgesplitst worden in 2 kamers. Gemeenschappelijke dressing en een gezellige tv-hoek.
Zolder: bereikbaar via vaste trap. Deze is ingedeeld in een open vide en 2 stockagekamers. De west-gerichte tuin is goed omsloten. Je kan er heerlijk tot rust komen op de verschillende terrasjes. Gegeerde locatie: heel rustige ligging in een doodlopende straat en toch op korte afstand van het centrum, de invalswegen, de autostrade en de universiteit Hasselt. Men kan in de onmiddellijke omgeving al wandelend of fietsend genieten van het natuurgebied De Dijken en het alom gekende fietsroutenetwerk.

Kerngegevens van dit pand

Dit huis in Diepenbeek (3590) werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). De laatst gevraagde prijs bedroeg € 525.000, ofwel ± € 1.446 per m². Het telt een bewoonbare oppervlakte van 363 m², 4 slaapkamers, een perceel van 748 m², 1 badkamer. Het (niet-geïndexeerde) kadastraal inkomen bedraagt € 1.784. Online sinds oktober 2021. Het pand dateert uit 1997. Het EPC-label is B (167 kWh/m²).

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 525.000
Type
Huis
Bewoonbaar
363 m²
Grond
748 m²
Bouwjaar
1997
Prijs/m²
€ 1.446
EPC
167 kWh/m² B
Aanvullende details
Kadastraal Inkomen
€ 1.784
Referentie
5014720211015040131
Makelaar Code
1020317
EPC Certificaat
20170914-0001991960-1
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Vergunning uitgereikt
Voorkooprecht
Nee
Verkavelingsvergunning
Ja
Stedenbouwkundige bestemming
Woongebied met landelijk karakter
Overstromingsgevoelig gebied
Onroerend goed, niet gelegen in een overstromingsgebied

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
15/10/2021 ERA Nobis €525.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Peperstraat 52, 3590 Diepenbeek

Veelgestelde vragen over dit pand

Wanneer werd dit pand gebouwd?
De woning dateert uit 1997.
Hoeveel bedraagt de prijs per m²?
De prijs bedraagt ongeveer 1.446 euro per m².
Hoe groot is de bewoonbare oppervlakte?
De woonoppervlakte bedraagt 363 m².
Over hoeveel slaapkamers beschikt deze woning?
Er zijn 4 slaapkamers.
Onder welke referentie is dit pand gekend?
Het referentienummer is 5014720211015040131.
Wat is het energieverbruik (EPC)?
Het energieverbruik (EPC) bedraagt 167 kWh/m².
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Peperstraat 52, 3590 Diepenbeek Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Diepenbeek.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten