Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Varkensmarkt B 50, 3590 Diepenbeek

Huis in Diepenbeek
50.9069471 m² wonen
1 slaapkamers
1 badkamers
€245.000

Varkensmarkt B 50 - 3590 Diepenbeek - Mooi moderne duplex appartement met lift Gelegen op de derde verdieping, toegankelijk met een centrale trappenhal alsook met een lift. Zithoek voorzien van alle nodige aansluiting voor telefoon, tv en internet. Alsook heeft de zithoek een velux dakraam. Open keuken met dampkap en keramisch vuur. Aansluitend op de keuken hebben we de eetplaats met een zeer groot raam. Dit kan eventueel in kip positie geplaatst worden alsook volledig open gedaan worden. er is ook een kleine berging voorzien met een aparte wc. Als we de trap naar de bovenste verdieping nemen komen we in de nachthal met aansluitend de badkamer en de slaapkamer. De badkamer is voorzien van nog een wc, douche lavabo met hangkast. Op de badkamer is eveneens de aansluiting voor wasmachine - droogkast voorzien. Op de slaapkamer hebben we nog een velux dakraam dat voorzien is van een verduistering Voorzien van parlofoon Verwarming op aardgas Huisdieren toegelaten mits overleg.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 245.000
Type
Huis
Bewoonbaar
50 m²
Bouwjaar
2010
Prijs/m²
€ 4.813
EPC
0 kWh/m² A+

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
09/09/2011 -- €245.000
09/09/2011 -- €570

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Varkensmarkt B 50, 3590 Diepenbeek

Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Varkensmarkt B 50, 3590 Diepenbeek Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Diepenbeek.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten