Avenue de la Couronne 117, 1050 Elsene
Over deze woning
Bent u op zoek naar uw droomappartement? Nadimmo presenteert u dit indrukwekkende appartement van 100m², gelegen op de eerste verdieping van een prachtige herenwoning met lage onderhoudskosten. Dit weelderige appartement is volledig gerenoveerd in 2023-2024 en bestaat uit een inkomhal, een apart toilet en een ruime woonkamer van ongeveer 40m². Daarnaast beschikt het over een terras van 3m² met noordwestelijke oriëntatie. De keuken is een Amerikaans model en is super uitgerust met een granieten werkblad. Het appartement bevat ook een slaapkamer van 13m² met een eigen doucheruimte (inclusief toilet en wasmachineaansluiting). Het appartement is voorzien van gloednieuwe elektrische installaties, een nieuwe gascondensatieketel, videofonie, een veiligheidsdeur, halfmassief parket, dubbel glas in pvc, een fietsenstalling en een grote kelder. Bij de officiële verkoop zal er een garantiedossier voor de werken aan de koper worden overhandigd. De verkoop valt onder het registratierecht van 12,50% (mogelijke korting). Dit schitterende appartement is direct beschikbaar, laat deze kans niet aan u voorbijgaan! EPC C - 143 kWh/(m²/jaar)
Let op: deze advertentie is informatief en niet contractueel.
Omschrijving van de makelaar
Avenue de la Couronne 117 - 1050 Elsene - Nadimmo vous propose cet appartement Sublime de 100m²- Situé au 1er étage dans une belle maison de maître à très faible charges, superbe appartement entièrement remis à neuf en 2023-2024 se composant d’un hall d’entrée, wc séparé, grand salon de /- 40 m² donnant sur une terrasse de 3 m² orienté nord-ouest, cuisine américaine super-équipée (plan de travail en granit), une chambres à coucher de 13m². avec salle de douche privative (avec wc et emplacement machine à laver). Nouvelle installation électrique conforme, nouvelle chaudière au gaz à condensation, vidéophone, porte sécurisée, parquet semi-massif, double vitrage en pvc, local vélo et grande cave. Un dossier de garanties sur travaux sera remis à l’acquéreur à l’acte authentique. Vente sous régime des droits d'enregistrements 12,50 % (abattement possible). Libre immédiatement, à ne pas manquer!! PEB C- 143 kWh/(m²/an)
Annonce informative, non contractuelle et sous toutes réserves.
Appeler l'agence Nadimmo concernant vos visites au 02/280.03.03
Kerngegevens van dit pand
Dit pand (huis) in Elsene (1050) werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Het pand beschikt over een bewoonbare oppervlakte van 80 m². De laatst gevraagde prijs bedroeg € 370.000, ofwel ± € 4.625 per m². Het EPC-label is B (153 kWh/m²). Online sinds februari 2024.
Kenmerken
Bekijk álle prijzen van dit pand
Avenue de la Couronne 117, 1050 Elsene
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Avenue de la Couronne 117, 1050 Elsene
Veelgestelde vragen over dit pand
Hoeveel m² heeft dit pand?
Is er een recht van voorkoop?
Wat is de prijs per m²?
Wat was de laatst gevraagde prijs?
Wat is de stedenbouwkundige bestemming?
Wat is het referentienummer van dit pand?
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Elsene.
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.