August Van Lokerenstraat 37, 9000 Gent
Over deze woning
Deze charmante woning bevindt zich in het centrum van Ledeberg (Gent) en op slechts een steenworp afstand van het centrum van Gent. Je kunt de woning makkelijk bereiken met het openbaar vervoer, de fiets of met de auto.Op de begane grond vind je naast de inkomhal ook een zithoek en trap naar de 1ste verdieping, evenals een keuken (meubel), badkamer met hoekdouche, enkel meubel en een toilet.Verder tref je op de bovenste verdiepingen telkens een volledige (slaap)kamer aan. Of je nu op zoek bent naar een investeringspand, een huis voor starters of om je student kind te huisvesten, deze pand is hier perfect voor.
Omschrijving van de makelaar
August Van Lokerenstraat 37 - 9000 Gent - Deze knusse woning bevindt zich in het centrum van Ledeberg (Gent) en op een vogelvlucht van het centrum van Gent. De woning is makkelijk te bereiken met het openbaar vervoer, de fiets als met de wagen.De benedenverdieping bestaat uit de inkomdeur met aansluitend de zithoek en de trap naar de 1ste verdieping. Tevens is er op het gelijkvloers een keuken (meubel) met aansluitend achteraan een badkamer met hoekdouche, enkel meubel en een toilet.Op de 1ste en 2de verdieping zijn telkens een volwaardige (slaap)kamer aanwezig.Ideaal als investering, voor jonge starters of ouders die hun studerend kind willen huisvesten.Plan snel een bezoek in!Vg-Gdv-vkr- Gvv- WgVraagprijs: € 249.000Epc: 398 kWh/m²Meer info of bezichtiging: www.home-estate.be of tel: 09 225 81 51
Kerngegevens van dit pand
Dit huis in Gent (9000) werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Het telt 2 slaapkamers. De laatst gevraagde prijs bedroeg € 249.000. Het EPC-label is D (398 kWh/m²). Online sinds november 2023.
Kenmerken
Bekijk álle prijzen van dit pand
August Van Lokerenstraat 37, 9000 Gent
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
August Van Lokerenstraat 37, 9000 Gent
Veelgestelde vragen over dit pand
Wat is het energieverbruik (EPC)?
Geldt er een voorkooprecht op dit pand?
Welke ruimtelijke bestemming heeft dit pand?
Onder welke referentie is dit pand gekend?
Wat was de laatst gevraagde prijs?
Over hoeveel slaapkamers beschikt deze woning?
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Gent.
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.