Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Lucas Munichstraat 32, 9000 Gent

Huis in Gent
111 m² wonen
43 m² perceel
3 slaapkamers
1 badkamers
€299.000

Over deze woning

Dit charmante huis, dat een opfrisbeurt nodig heeft, ligt in de gewilde Sint-Machariuswijk. De jachthaven Portus Ganda en de historische Sint-Baafsabdij liggen op slechts enkele meters afstand. Er zijn verschillende parken, zoals het Coyendanspark en Rommelwaterpark, op loopafstand. Het stadscentrum van Gent is zowel te voet als met de fiets gemakkelijk bereikbaar. Station Gent-Dampoort ligt op 400m afstand. De begane grond bestaat uit een inkomhal, woonkamer, halfopen keuken en een apart toilet. De eerste verdieping heeft een ruime slaapkamer en een badkamer. Op de tweede verdieping bevinden zich nog twee zolderkamers.

Omschrijving van de makelaar

Lucas Munichstraat 32 - 9000 Gent - Deze charmante op te frissen woning is gelegen in de gegeerde Sint- Machariuswijk met op enkele meters de jachthaven Portus Ganda en de Sint- Baafsabdij waar je overblijfselen van het ontstaan van Gent kan bewonderen. Op wandelafstand zijn er een aantal parken zoals het Coyendanspark en het Rommelwaterpark. Het centrum van Gent is perfect bereikbaar te voet en met de fiets.
Station Gent- Dampoort ligt op 400m.

Indeling gelijkvloers;

inkomhal, woonkamer en een half-open open keuken en een apart toilet.
Op het eerste verdiep bevindt zich een ruime slaapkamer en de badkamer. Op de 2de verdieping zijn er nog twee zolderkamers.

Contacteer Topvastgoed voor een bezichtiging via bezoek@topvastgoed.be

Kerngegevens van dit pand

Dit pand (huis) in Gent (9000) werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Het EPC-label is D (400 kWh/m²). Online sinds februari 2022. De laatst gevraagde prijs bedroeg € 299.000, ofwel ± € 2.694 per m². Het pand dateert uit 1960. Het pand beschikt over een perceel van 43 m², een bewoonbare oppervlakte van 111 m², 3 slaapkamers, 1 badkamer. Het (niet-geïndexeerde) kadastraal inkomen bedraagt € 501.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 299.000
Type
Huis
Bewoonbaar
111 m²
Grond
43 m²
Bouwjaar
1960
Prijs/m²
€ 2.694
EPC
400 kWh/m² D

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
26/02/2022 Top Vastgoed €299.000
22/02/2022 Top Vastgoed €315.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Lucas Munichstraat 32, 9000 Gent

Veelgestelde vragen over dit pand

Wanneer werd dit pand gebouwd?
Dit pand werd gebouwd in 1960.
Hoeveel bedraagt het kadastraal inkomen (KI)?
Het (niet-geïndexeerde) kadastraal inkomen bedraagt 501 euro.
Wat was de laatst gevraagde prijs?
De vraagprijs is 299.000 euro.
Hoeveel bedraagt de prijs per m²?
De prijs bedraagt ongeveer 2.694 euro per m².
Over hoeveel slaapkamers beschikt deze woning?
Dit pand heeft 3 slaapkamers.
Over hoeveel badkamers beschikt deze woning?
Dit pand heeft 1 badkamer.
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Lucas Munichstraat 32, 9000 Gent Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Gent.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten