Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Oude Luikerbaan 150, 3500 Hasselt

Huis in Hasselt
130 m² wonen
3 slaapkamers
1 badkamers
€255.000

Oude Luikerbaan 150 - 3500 Hasselt - RUSTIG MAAR TOCH CENTRAAL GELEGEN Half Open Bebouwing op 8A. Langs de Oude Luikerbaan, slechts een paar minuten verwijderd van het centrum van Hasselt, werd deze charmante gezinswoning geconstrueerd op een mooi perceel van 8are. Dankzij de vlotte verbinding met de grote ring van Hasselt is deze half open bebouwing zeer gemakkelijk bereikbaar vanuit verschillende invalshoeken. Langs de oprit bereiken we aan de zijgevel de inkomhal van deze woning. Via de inkomhal krijgen we toegang tot de leefruimte, die werd ingedeeld in een zit -en een eethoek. Verder wordt het gelijkvloers aangeuld met een ruime keuken en een veranda, ideaal om een gezellige tijd door te brengen met familie of vrienden. Vanop de veranda krijgt men zicht op de tuin en het verhard terra s. De eerste verdieping is voorzien van een nachthal met drie mooie slaapkamers en een badkamer met lavabo en ligbad met douchekop. De oprit aan de zijkant van deze half open bebouwing leidt ons tot de garage met werkruimte waar de wagen steeds op een droog plekje kan geparkeerd worden. De uitstekende ligging, oppervlakte en indeling zijn zeker en vast een meerwaarde aan deze woonst en mits wat opfriswerken kan deze woning een gezellge thuis worden voor een nieuw gezin. De mogelijkheid bestaat om een achterliggend stuk van 8are bij te kopen voor 50.000 euro.

Kerngegevens van dit pand

Dit pand (huis) in Hasselt (3500) werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Het EPC-label is F (563 kWh/m²). Het pand beschikt over een bewoonbare oppervlakte van 130 m², 3 slaapkamers, 1 badkamer. Online sinds mei 2012. Het pand dateert uit 1962. De laatst gevraagde prijs bedroeg € 255.000, ofwel ± € 1.962 per m².

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 255.000
Type
Huis
Bewoonbaar
130 m²
Bouwjaar
1962
Prijs/m²
€ 1.962
EPC
563 kWh/m² F

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
18/05/2012 -- €255.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Oude Luikerbaan 150, 3500 Hasselt

Veelgestelde vragen over dit pand

Hoe groot is de bewoonbare oppervlakte?
Het pand heeft een bewoonbare oppervlakte van 130 m².
Over hoeveel slaapkamers beschikt deze woning?
De woning telt 3 slaapkamers.
Hoeveel kost dit pand?
Dit pand wordt aangeboden voor 255.000 euro.
Wat is het energieverbruik (EPC)?
Het pand heeft een EPC-waarde van 563 kWh/m².
Hoeveel bedraagt de prijs per m²?
De prijs bedraagt ongeveer 1.962 euro per m².
Onder welke referentie is dit pand gekend?
Het referentienummer is 0HCXCOKB4TTJ.
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Oude Luikerbaan 150, 3500 Hasselt Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Hasselt.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten