Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Rue de l'Abbaye de Dieleghem 8-19, 1090 Jette

Huis in Jette
86 m² wonen
8 m² perceel
2 slaapkamers
1 badkamers
€315.000

Rue de l'Abbaye de Dieleghem 8-19 - 1090 Jette - Century 21 Royale biedt u dit prachtige gelijkvloers appartement volledig gerenoveerd in 2019 met superieure afwerkingen tuin.

Het appartement heeft een oppervlakte van 86m² en is gelegen in een rustige buurt dicht bij alle voorzieningen (bus, tram, trein, park, ziekenhuis, enz.). ) en de autosnelweg E19, is als volgt samengesteld een grote en ruime inkomhal van 11m² en zijn gepantserde brandwerende en akoestisch geïsoleerde inkomdeur, een ingebouwde kast (vestiaire), een lichte woonkamer en zijn volledig ingerichte open keuken (Siemens inductiekookplaat, Siemens afzuigkap, Bosch microgolfoven en ingebouwde oven, verschillende kasten en laden voor opbergruimte, kolom van koelkast en kolom van ingebouwde diepvriezer en vaatwasmachine, twee mooie slaapkamers van 11m² en 15m², douchekamer met dubbele wastafel, wasruimte, w. c gescheiden met stofzuiger van geur.

Maandelijkse kosten van 300€ waarin inbegrepen: verwarming, warm/koud water, schoonmaak en elektriciteit van de gemeenschappelijke ruimtes.

Uitrusting :
Semi-vaste parketvloer in het hele appartement, behalve in de doucheruimte;
Huishoudelijke apparaten van het merk Bosch;
Airconditioning (warm en koud);
Akoestisch geïsoleerde tussenmuur;
Nieuwe pvc ramen;
Gepantserde toegangsdeur, brandwerend met akoestische isolatie;

Bericht aan de kwaliteit liefhebbers! Neem nu contact met ons op voor een bezoek op: 02.770.70.21 of per e-mail: info@century21royale.be.

Kerngegevens van dit pand

Dit huis in Jette (1090) werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Online sinds maart 2022. De laatst gevraagde prijs bedroeg € 315.000, ofwel ± € 3.663 per m². Het telt 1 badkamer, een perceel van 8 m², een bewoonbare oppervlakte van 86 m², 2 slaapkamers.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 315.000
Type
Huis
Bewoonbaar
86 m²
Grond
8 m²
Prijs/m²
€ 3.663

Ligging & buurt

Rue de l'Abbaye de Dieleghem 8-19, 1090 Jette

Veelgestelde vragen over dit pand

Wat was de laatst gevraagde prijs?
De vraagprijs is 315.000 euro.
Hoeveel badkamers heeft dit pand?
Dit pand heeft 1 badkamer.
Wat is het referentienummer van dit pand?
Het referentienummer is QELHS1SCRYVJ.
Hoeveel slaapkamers heeft dit pand?
Dit pand heeft 2 slaapkamers.
Hoeveel m² heeft dit pand?
De bewoonbare oppervlakte is 86 m².
Wat is de prijs per m²?
De prijs bedraagt ongeveer 3.663 euro per m².
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Rue de l'Abbaye de Dieleghem 8-19, 1090 Jette Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Jette.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten