Rue de l'Abbaye de Dieleghem 8-19, 1090 Jette
Rue de l'Abbaye de Dieleghem 8-19 - 1090 Jette - Century 21 Royale biedt u dit prachtige gelijkvloers appartement volledig gerenoveerd in 2019 met superieure afwerkingen tuin.
Het appartement heeft een oppervlakte van 86m² en is gelegen in een rustige buurt dicht bij alle voorzieningen (bus, tram, trein, park, ziekenhuis, enz.). ) en de autosnelweg E19, is als volgt samengesteld een grote en ruime inkomhal van 11m² en zijn gepantserde brandwerende en akoestisch geïsoleerde inkomdeur, een ingebouwde kast (vestiaire), een lichte woonkamer en zijn volledig ingerichte open keuken (Siemens inductiekookplaat, Siemens afzuigkap, Bosch microgolfoven en ingebouwde oven, verschillende kasten en laden voor opbergruimte, kolom van koelkast en kolom van ingebouwde diepvriezer en vaatwasmachine, twee mooie slaapkamers van 11m² en 15m², douchekamer met dubbele wastafel, wasruimte, w. c gescheiden met stofzuiger van geur.
Maandelijkse kosten van 300€ waarin inbegrepen: verwarming, warm/koud water, schoonmaak en elektriciteit van de gemeenschappelijke ruimtes.
Uitrusting :
Semi-vaste parketvloer in het hele appartement, behalve in de doucheruimte;
Huishoudelijke apparaten van het merk Bosch;
Airconditioning (warm en koud);
Akoestisch geïsoleerde tussenmuur;
Nieuwe pvc ramen;
Gepantserde toegangsdeur, brandwerend met akoestische isolatie;
Bericht aan de kwaliteit liefhebbers! Neem nu contact met ons op voor een bezoek op: 02.770.70.21 of per e-mail: info@century21royale.be.
Kerngegevens van dit pand
Dit huis in Jette (1090) werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Online sinds maart 2022. De laatst gevraagde prijs bedroeg € 315.000, ofwel ± € 3.663 per m². Het telt 1 badkamer, een perceel van 8 m², een bewoonbare oppervlakte van 86 m², 2 slaapkamers.
Kenmerken
Bekijk álle prijzen van dit pand
Rue de l'Abbaye de Dieleghem 8-19, 1090 Jette
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Rue de l'Abbaye de Dieleghem 8-19, 1090 Jette
Veelgestelde vragen over dit pand
Wat was de laatst gevraagde prijs?
Hoeveel badkamers heeft dit pand?
Wat is het referentienummer van dit pand?
Hoeveel slaapkamers heeft dit pand?
Hoeveel m² heeft dit pand?
Wat is de prijs per m²?
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Jette.
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.