Leeuw van Vlaanderenlaan 75, 2950 Kapellen
Leeuw van Vlaanderenlaan 75 - 2950 Kapellen - Verzorgde gezinswoning met aangelegde tuin in een groene wijk
Ligging: zijstraat van Hoogboomsteenweg, nabij invalswegen naar centrum Kapellen en Brasschaat, 500 m van openbaar vervoer, winkels en scholen nabij, rustige wijk
Omschrijving: Deze degelijke woning van 1993 is steeds goed onderhouden geweest en is voorzien van een mooie aangelegde tuin met achteraan dichte begroeiing.Rust en stilte zijn hier een troef doch ben je vlakbij alles. Een oprit naast de woning met toegang tot de tuin is ook een plus.
Indeling: De inkomhal met aparte wc brengt ons links in een gezellige leefruimte met achteraan een grote raampartij. Aanpalend treffen we de half open keuken met aparte berging/wasplaats en tevens doorgang naar de tuin.Het gelijkvloers is ook voorzien van een slaapkamer en een kleine badkamer met douche en voorzieningen voor de wasmachine. De 1 etage met vide biedt plaats aan nog 2 slaapkamers en een vernieuwde badkamer met WC en inloopdouche.Een bergkamer is hier ook aanwezig alsook een bergzolder te bereiken via een valluik.
EPC: 264 kwh
Bijzonderheden:
- Elektriciteit niet conform (kleine inbreuken)- Daken geïsoleerd 6cm MW- Spouwmuurisolatie 4,5 cm XPS- HR ketel gas-condensatie- Dubbel glas hout- Kruipkelder- Zonneluifel aanwezig- Badkamer vernieuwd
Carport niet vergundOppervlaktes zijn steeds indicatiefP-score:A // G-score:A
Kerngegevens van dit pand
Deze huis gelegen in Kapellen (2950) werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Het pand dateert uit 1993. Het EPC-label is C (264 kWh/m²). De laatst gevraagde prijs bedroeg € 565.000. Online sinds juli 2023. Je vindt er een perceel van 1.443 m², 3 slaapkamers, 2 badkamers.
Kenmerken
Bekijk álle prijzen van dit pand
Leeuw van Vlaanderenlaan 75, 2950 Kapellen
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Leeuw van Vlaanderenlaan 75, 2950 Kapellen
Veelgestelde vragen over dit pand
Is er een recht van voorkoop?
Hoeveel badkamers heeft dit pand?
Wat is de EPC waarde?
Uit welk bouwjaar dateert dit pand?
Wat is het referentienummer van dit pand?
Hoeveel slaapkamers heeft dit pand?
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Kapellen.
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.