Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Philippe Spethstraat 52, 2950 Kapellen

Huis in Kapellen
125 m² wonen
2 slaapkamers
1 badkamers
€199.500

Philippe Spethstraat 52 - 2950 Kapellen - Grotendeels gerenoveerde é,é,ngezinswoning in hartje Kapellen.
BeschrijvingDeze centraal gelegen woning heeft alles vlakbij: een park, winkels, scholen, bushalte,.Ook het winkelcentrum Promenade en het treinstation zijn op wandelafstand.
IndelingMen komt binnen in de traphal, welke toegang verleent tot de inpandige garage en tot de living.Er is een zithoek, een eetplaats en een keuken in é,é,n ruimte, met opzij een ramenwand.De keuken heeft een vitroceramische kookplaat, een dampkap (moet nog aangesloten worden), een ijskast met vriezer, een vaatwasser en een wasbak.Achteraan treft men de badkamer, welke verder afgewerkt moet worden (er dienen wandtegels aangebracht te worden en de buitenmuur dient aangepakt te worden).Er is een bad, een dubbele wastafel, een WC, een plaats voor een douche en aansluiting voor wasmachine en droogkastErachter is er nog een berghok.De diepe tuin beschikt over een houten tuinhuisje.Op de verdieping treft men 2 ruime kamers (ca.5m x 4m en ca.4m x 3m).Erachter is er een zeer grote bergzolder, die mits aanpak een derde kamer kan worden.
BijzonderhedenDe centrale verwarming werkt op gas.Er is overal dubbele beglazing.
Renovaties Verdere afwerking is noodzakelijk, maar volgende zaken werden reeds aangepakt:- nieuwe daken achteraan (zowel het zadeldak als het plat dak)- nieuwe ramen- nieuwe keuken- de badkamer is in opbouw- nieuwe Centrale verwarming met nieuwe ketel- nieuwe elektriciteit, op uitzondering van de slaapkamers, de garage en de hal
Stedenbouwkundige inlichtingenStedenbouwkundige vergunning uitgereikt - woongebied - geen dagvaarding uitgebracht - geen voorkooprecht Ruimtelijke Ordening aanwezig - geen verkavelingsvergunning

Kerngegevens van dit pand

Dit huis in Kapellen (2950) werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). De laatst gevraagde prijs bedroeg € 199.500, ofwel ± € 1.596 per m². Het pand dateert uit 1922. Online sinds mei 2013. Het telt 2 slaapkamers, 1 badkamer, een bewoonbare oppervlakte van 125 m². Het EPC-label is E (409 kWh/m²).

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 199.500
Type
Huis
Bewoonbaar
125 m²
Bouwjaar
1922
Prijs/m²
€ 1.596
EPC
409 kWh/m² E

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
24/05/2013 -- €199.500
07/02/2008 -- €182.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Philippe Spethstraat 52, 2950 Kapellen

Veelgestelde vragen over dit pand

Wanneer werd dit pand gebouwd?
Dit pand werd gebouwd in 1922.
Over hoeveel slaapkamers beschikt deze woning?
Dit pand heeft 2 slaapkamers.
Hoeveel bedraagt de prijs per m²?
De prijs bedraagt ongeveer 1.596 euro per m².
Hoe groot is de bewoonbare oppervlakte?
De bewoonbare oppervlakte is 125 m².
Hoeveel kost dit pand?
De vraagprijs is 199.500 euro.
Over hoeveel badkamers beschikt deze woning?
Dit pand heeft 1 badkamer.
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Philippe Spethstraat 52, 2950 Kapellen Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Kapellen.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten