Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Leopoldstraat 31, 2550 Kontich

Huis in Kontich
375 m² perceel
3 slaapkamers
2 badkamers
€395.000

Leopoldstraat 31 - 2550 Kontich - Instapklare hoekwoning te Kontich!

Ligging: Uitstekend gelegen, temidden van een rustige residentiële wijk te Kontich, vlakbij diverse buurtwinkels, het centrum van Kontich en tevens pal aan de op- en afrit van de E19, A12 en de N171. Uitstekende starterswoning voor jonge gezinnen, waarbij een vlotte verbinding een must is.

Indeling: We betreden de uitstekend onderhouden woning via de aangename inkomhal met ingemaakte vestiairekast, dewelke toegang biedt tot de ruime woonkamer op rustiek parket met open keuken. De keuken is volledig uitgerust met gasvuur, dampkap, vaatwasser en oven en is voorzien van een prachtige terracotta vloer. Dit geeft een landelijk en authentiek gevoel aan de woning! Achter de keuken vinden we een badkamer met ligbad enerzijds en een wasruimte met extra douche anderzijds. De keuken biedt eveneens toegang tot de ruime, ZO-gerichte tuin (200m²). Het feit dat het een hoekwoning betreft, geeft een extra gevoel van ruimte en rust in de tuin! Achteraan in de tuin staan er zowel een tuinhuis (10m²) en een bijgebouw (12,5m²) met toegang tot de servitudeweg achteraan het perceel. Op de eerste verdieping van de woning, vinden we 2 slaapkamers terug (15m² en 8m²). De tweede slaapkamer kan ook dienst doen als babykamer, bureau of dressing. De tweede verdieping heeft een oppervlakte van 20m² en kan volledig naar eigen behoefte ingericht worden: master bedroom, hobbykamer, speelruimte, ... noem maar op! De woning beschikt ook over een droge kelder van /- 15m².

Bijzonderheden:
- Dak in 2020 gerenoveerd en extra geïsoleerd
- Alarmsysteem aanwezig
- Elektriciteit conform
- Voordelige EPC (218 kWh/m2 )
- Mogelijkheid tot bijbouwen op de 1
- Zeer aangename en rustige buurt!

Vg, Wg, Gmo, Gvkr, Gvv

Kerngegevens van dit pand

Dit huis, gelegen in Kontich (2550), werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Online sinds april 2021. De laatst gevraagde prijs bedroeg € 395.000. Het omvat 2 badkamers, een perceel van 375 m², 3 slaapkamers. Het EPC-label is C (218 kWh/m²). Het pand dateert uit 1958.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 395.000
Type
Huis
Grond
375 m²
Bouwjaar
1958
EPC
218 kWh/m² C
Aanvullende details
Referentie
7925120210425023538
Makelaar Code
25973
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Ja
Dagvaarding uitgebracht
Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd
Voorkooprecht
Nee
Verkavelingsvergunning
Nee
Stedenbouwkundige bestemming
Woongebied
Overstromingsgevoelig gebied
Nee

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
25/04/2021 Heylen Vastgoed €395.000
07/02/2008 -- €395.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Leopoldstraat 31, 2550 Kontich

Veelgestelde vragen over dit pand

Over hoeveel slaapkamers beschikt deze woning?
Er zijn 3 slaapkamers.
Over hoeveel badkamers beschikt deze woning?
Er zijn 2 badkamers.
Welke ruimtelijke bestemming heeft dit pand?
De stedenbouwkundige bestemming is Woongebied.
Wanneer werd dit pand gebouwd?
De woning dateert uit 1958.
Wat is het energieverbruik (EPC)?
Het energieverbruik (EPC) bedraagt 218 kWh/m².
Wat was de laatst gevraagde prijs?
De gevraagde prijs bedraagt 395.000 euro.
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Leopoldstraat 31, 2550 Kontich Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Kontich.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten