Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Koeisteerthofdreef 34, 2640 Mortsel

Huis in Mortsel
326 m² wonen
310 m² perceel
3 slaapkamers
1 badkamers
€450.000

Koeisteerthofdreef 34 - 2640 Mortsel - Ruime woning (HOB en 326m² bewoonbare oppervlakte) met veel potentieel in de woonwijk Hof Savelkoul, welke ongeveer 2300 inwoners telt. Scholen, winkels, sportaccomodatie, en speelterrein “ParkSavelkoul” zijn vlakbij. De belangrijke invalswegen, fietsostrade Antwerpen-Lier, en het openbaar om de hoek garanderen u een vlotte verbinding naar het centrum van Mortsel, het dorp van Boechout of de stad Antwerpen.
Naast een riante voortuin biedt de gelijkvloerse verdieping u een ruime aanpalende garage met oprit en een aangenaam achtertuintje.Achter de voorgevel schuilt een zeer ruime inkomhal / winkelruimte en aanpalend een afgescheiden (en vergunde) commerciële ruimte met eigen ingang. Deze multifunctionele ruimte kan dienen als winkel- ofkantoorruimte, praktijk, atelier, of kan omgevormd worden tot woonruimten, slaapkamers of studio.
De eerste verdieping biedt onderdak aan een zeer ruime woonkamer en keuken. Dankzij de grote raampartijen is de woonkamer een oase van licht en ruimte.Aanpalend is er ook nog een afzonderlijk bureel (of mogelijks vierde slaapkamer) en een toilet.
Op de tweede verdieping zijn er drie (zeer) ruime slaapkamers, een nachthall, een was- en CV-ruimte, een badkamer met bad en aparte douche en een afzonderlijke WC.
Zoekt u een woning met grote kamers met een zee aan ruimte, dan is dit uw woning.
Zin om een kijkje te komen nemen Dit kan na afspraak.

Kerngegevens van dit pand

Dit huis in Mortsel (2640) werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). De laatst gevraagde prijs bedroeg € 450.000, ofwel ± € 1.380 per m². Het telt 1 badkamer, een bewoonbare oppervlakte van 326 m², een perceel van 310 m², 3 slaapkamers. De vraagprijs werd tijdens de looptijd verlaagd van € 480.000 naar € 450.000 (-6%). Het pand dateert uit 1983. Het EPC-label is C (205 kWh/m²). Online sinds mei 2021.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 450.000
Type
Huis
Bewoonbaar
326 m²
Grond
310 m²
Bouwjaar
1983
Prijs/m²
€ 1.380
EPC
205 kWh/m² C
Aanvullende details
Referentie
9475420210517212210
EPC Certificaat
20200607-0002277640-RES-1
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Ja

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
28/06/2021 Particulier €450.000
17/05/2021 Particulier €480.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Koeisteerthofdreef 34, 2640 Mortsel

Veelgestelde vragen over dit pand

Hoeveel slaapkamers heeft dit pand?
Dit pand heeft 3 slaapkamers.
Wat is de bewoonbare oppervlakte?
De bewoonbare oppervlakte is 326 m².
Hoeveel badkamers heeft dit pand?
Dit pand heeft 1 badkamer.
Wat is de prijs per m²?
De prijs bedraagt ongeveer 1.380 euro per m².
Uit welk bouwjaar dateert dit pand?
Dit pand werd gebouwd in 1983.
Wat is de vraagprijs van dit pand in Mortsel?
De vraagprijs is 450.000 euro.
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Koeisteerthofdreef 34, 2640 Mortsel Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Mortsel.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten