Manitobalaan 18, 8200 Sint-Andries
Manitobalaan 18 - 8200 Sint-Andries - !! STARTPRIJS van € 367.000 !!
Deze parel bevindt zich op het gelijkvloers, eerste, tweede én derde verdiep in het oude Landhuis O.L.V. Der Potterie in het hart van Sint-Andries. Alle voorzieningen in de buurt op slechts enkele minuten (mobiscore 9.1/10). Het appartement werd recentelijk volledig gerenoveerd met hoogwaardige materialen én beschikt over een binnenhuislift van gelijkvloers tot eerste verdiep!
Indeling is als volgt:
Gelijkvloers: inkomhal met trap en lift.
Eerste verdiep: keuken, slaapkamer 1, badkamer met regendouche, enkele lavabo met touch-screen spiegel en toilet, leefruimte.
Tweede verdiep: slaapkamer 2 en 3, badkamer 2 met ligbad, regendouche, dubbele lavabo met touchscreen spiegel en toilet.
Zolderverdieping: slaapkamer 4.
Interesse in deze prachtige duplex Contacteer ons snel en plan een bezoek in via: ben@immofrancois.be of bel: 0474 33 05 19
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Manitobalaan 18, 8200 Sint-Andries
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Manitobalaan 18, 8200 Sint-Andries
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Sint-Andries.
Marktcijfers in Sint-Andries
Vergelijkbare panden te koop in Sint-Andries
Recent verkocht in Sint-Andries
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.