Rijksweg 189 - 3650 Stokkem - Rijksweg 189 Stokkem : Handelspand met woonst. Perceel van829 m².
Goed gelegen langs de Rijksweg, op de hoek met de Koppelstraat (tegenover de garage BMW).
Het hoekpand bestaat uit een gelijkvloers handelsgedeelte, berging/bureel, wasplaats, stookplaats en garage; op de verdieping zijn de woonkamer, keuken, 2 slaapkamers en badkamer ingericht.
Beton tussenvloeren.
Het gebouw is voorzien en vergund voor een dak en dus nog een bijkomende verdieping.
Langs de Rijksweg en langs de Koppelstraat zijn parkings. De tuin ligt langs de Koppelstraat. Hier is ook een houten poort naar tuin en carport
De meranti ramen hebben dubbele beglazing. C.v. op aardgas. Er zijn 2 ketels Vaillant : 1 voor de winkel en 1 voor de woonst. Er is 1 watermeter, 1 gasmeter en 1 elektriciteitsmeter voor het gebouw.
Het perceel is met zijn 50 m diepte wel een blikvanger.
Aan de overkant van de straat is de Delhaize, het centrum van Stokkem en het centrum van Lanklaar zijn kortbij.
De winkel is momenteel verhuurd.
GELIJKVLOERS (plafondhoogte: 2,45)
Winkelgedeelte
- Handelsruimte / burelen /praktijk60 m²: (6,60 m x 10,00 m / 8,60 m = 60 m²) – tegelvloer – vensters op voorgevel en zijgevel – nu opgedeeld in winkel van 6,60 m x 7,65 m en een werkplaats van 6,45 m x 2,25 m
- Berging en sanitair: (2,00 m x 4,00 m = 8,00 m²)- tegelvloer
- Parkings aan de deur
Woning met eigen inkomdeur
Gelijkvloers
- Private Inkom: (3,60 m x 3,60 m = 13 m²) – tegelvloer – travertin trap naar de verdieping –
- Bureel / berging: (3,00 m x 3,60 m = 10,80 m²) – tegelvloer
- Inpandige garage: (8,70 m x 3,62 m = 31,49 m²) inbegrepen wasplaats
- Stookplaats: (2,00 m x 2,00 m = 4,00 m²) – tegelvoer – hier bevinden zich de 2 c.v. gaswandketels Vaillant
- Terras: (2,10 m x 8,22 m = 17,25 m²)
Verdieping
- Woonkamer: (6,56 m x 10,00 m = 65,60 m²) -eiken parketvloer – vensters op voorgevel en zijgevel -echte open haard (schouwin metselwerk)
- Keuken : (3,34 m x 2,55 m = 8,52 m²) – eiken parketvloer – de keuken is eenvoudig ingericht met inox spoeltafel, elektrisch fornuis en dampkap, koelkast
- Badkamer: (2,70 m x 1,60 m = 4,32 m²) - vinylvloer – ingericht met ligbad , lavabo, toilet
- Slaapkamer 1: (3,60 m x 3,40 m = 12,24 m²) – laminaat
- Slaapkamer2: (3,60 m x 3,33 m = 12,00 m²) – laminaat
KELDER
- kruipkelder
TUIN:
- Kant van de Koppelstraat
- Grootte: 410 m²
- Inbegrepen 1 tuinhuis met terrasen 1 carport
GARAGE
- 1 Inpandige garage met inrit langs de Koppelstraat - 1 auto - Metalen wentelpoort
- 1 losse carport (7,00 m x 3,45 m = 24,15 m²) - beklinkerd
Wij kunnen geen garantie geven over de juistheid van de gegevens en afmetingen.
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.