Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Damaststraat 7, 9030 Mariakerke

Investeringspand in Mariakerke
100 m² wonen
1 slaapkamers
€185.000

Damaststraat 7 - 9030 Mariakerke - Lichtrijke gerenoveerde woning. 1 Slaapkamer met mogelijkheid tot 2. Ingebouwde keuken met oven en koelkast. Badkamer met douche, lavabo en toilet. Geen koer of tuin.
Recht tegenover de Aldi en dicht bij andere supermarkten zoals Delhaize en Lidl. Op wandelafstand van een bakker en slager. Op minder dan 5 minuten stappen van de bushalte met een rechtstreekse verbinding naar het centrum van Gent (lijn 3). In de nabije omgeving van scholen.
Beschikbaar vanaf 1 april. Ideaal als starterswoning of opbrengsteigendom.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 185.000
Type
Investeringspand
Bewoonbaar
100 m²
Prijs/m²
€ 1.850
EPC
0 kWh/m² A+

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
17/03/2015 -- €185.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Damaststraat 7, 9030 Mariakerke

Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Mariakerke.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten