Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Marie-Joséstraat 84, 8670 Koksijde

Villa in Koksijde
3 slaapkamers
€540.000

Marie-Joséstraat 84 - 8670 Koksijde - Zeer goed en rustig gelegen in een residentile villawijk te St-Idesbald, tegen de beschermde Houtsaegherduinen. Deze villa grenst aan de duinen en ligt op wandelafstand van het strand. De villa is gelegen op een perceel grond van bijna 800m en is ingedeeld op het gelijkvloers in een mooie woonkamer met houtvuur, ingerichte keuken, toilet, bureau en op eerste verdieping drie slaapkamers en badkamer met bad en douche, zolder, de villa is volledig onderkelderd (zeer ruime garage en bergingen), grote tuin. Uitbreiding is mogelijk. EPC 458 kWh -m

Kerngegevens van dit pand

Dit villa, gelegen in Koksijde (8670), werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Het EPC-label is A+. De laatst gevraagde prijs bedroeg € 540.000. Het omvat 3 slaapkamers. Online sinds juli 2012.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 540.000
Type
Villa
EPC
0 kWh/m² A+

Ligging & buurt

Marie-Joséstraat 84, 8670 Koksijde

Veelgestelde vragen over dit pand

Over hoeveel slaapkamers beschikt deze woning?
Dit pand heeft 3 slaapkamers.
Hoeveel kost dit pand?
De vraagprijs is 540.000 euro.
Wat is het energieverbruik (EPC)?
De EPC waarde is 0 kWh/m².
Onder welke referentie is dit pand gekend?
Het referentienummer is Z6-PSA4DF735.
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Koksijde.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten