Rue de Ciney 46 - 5580 Rochefort - Samenvatting Gezellig villa gelijkvloers ingericht met een prachtig uitzicht (perfect voor een tweede verblijf). Het huis in op 12 are gelegen op de rant van een beek en beschikt over veel gemaken in een circle van 800m. Kelders onder heel het gebouw (115 m garage en werkplaats).Indeling: Plan in -extra document-.
- Kelderverdieping (125m²,): 2 grote garage (40m², elk), verwarmingplaats, werkplaats.
- Gelijkvloers: Inkomhal met aparte toilet, keuken, 1 slaapkamer, bureel, woonkamer van 35m²,.
- 1ste verdieping: Nachthal, 2 slaapkamers, badkamer.
- Buitenkant: terras in blauwe steen, overdekt voor een deel, tuin aan een beek. Interieur Keuken:Normaal uitgerust Badkamer:Aparte WC, Ligbad met douchescherm, Wastafel, WC
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.