Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Schaarblok 4, 2970 Schilde

Villa in Schilde
704 m² wonen
4740 m² perceel
3 slaapkamers
2 badkamers
€945.000

Schaarblok 4 - 2970 Schilde - Zeer ruime villa aan het einde van een doodlopende straat op 4740m²
Op een uiterst rustige ligging, aan de rand van een verkaveling, aan het einde van een doodlopende straat, vinden we deze zéér ruime villa op 4740m² grond met binnenzwembad, 3 slaapkamers, waarvan 1 op het gelijkvloers en 2 op de eerste verdieping, waar er voldoende ruimte is om slaapkamers bij te creëren.
Eventueel aangrenzende bouwgronden bij te kopen

Indeling gelijkvloers:
Via de inkomhal met gastentoilet en vestiaire, komen we tot een eerste centrale zithoek.De grote glaspartijen bieden ons ongelofelijk veel licht.
Rechts komen we tot de woonkamer, bestaande uit 2 zithoeken en een eethoek.Aansluitend komen we tot de open keuken.Verder is er nog een koele berging, een wasplaats, een technische ruimte met hier oa. de automatisatie voor het zwembad, de zeer ruime dubbele garage en de ruimte met het binnenzwembad.
Aan de andere kant van het gelijkvloers treffen we de nachthal.Deze brengt ons tot de masterbedroom met zijn aparte dressing en ruime badkamer.In deze nachthal, bevindt zich tevens de trap naar de eerste verdieping.

Eerste verdieping:
Hier brengt de overloop ons tot de verschillende kamers.Een eerste zeer ruime slaapkamer met aansluitend een zeer ruime badkamer.Verder op deze hal nog een bergkamer en de 2e slaapkamer, welke tevens gebruik kan maken van de badkamer.
De andere helft van deze eerste verdieping is momenteel een gigantische zolderkamer/ berging / technische ruimte voor zwembad.Hier kunnen nog kamers gecreëerd worden.

Bijzonderheden:
- Zonnig perceel met de mogelijkheid tot bijkopen van meerdere bouwpercelen.
- Gelegen aan einde van een doodlopende straat
- Mooi binnenzwembad
- Uitbreiden van de woning binnen de bestaande schil is mogelijk
Documenten Energie Prestatie CertificaatIndelingsplanInformatieplichtBodemattest

Kerngegevens van dit pand

Deze woning — een villa in Schilde (2970) — werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Online sinds september 2020. De laatst gevraagde prijs bedroeg € 945.000, ofwel ± € 1.342 per m². Het pand dateert uit 1987. Het EPC-label is D (311 kWh/m²). De woning biedt een perceel van 4.740 m², 2 badkamers, 3 slaapkamers, een bewoonbare oppervlakte van 704 m².

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 945.000
Type
Villa
Bewoonbaar
704 m²
Grond
4740 m²
Bouwjaar
1987
Prijs/m²
€ 1.342
EPC
311 kWh/m² D
Aanvullende details
Referentie
1767620200917132415
Makelaar Code
06/9867
EPC Certificaat
20190502-0002155994-RES-1
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Ja
Voorkooprecht
Neen
Verkavelingsvergunning
Neen

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
17/05/2022 Particulier €4.500
02/02/2022 Marconti €1.950.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Schaarblok 4, 2970 Schilde

Veelgestelde vragen over dit pand

Wat is het energieverbruik (EPC)?
De EPC waarde is 311 kWh/m².
Geldt er een voorkooprecht op dit pand?
Recht van voorkoop: Neen.
Over hoeveel slaapkamers beschikt deze woning?
Dit pand heeft 3 slaapkamers.
Hoeveel bedraagt de prijs per m²?
De prijs bedraagt ongeveer 1.342 euro per m².
Wat is de bewoonbare oppervlakte?
De bewoonbare oppervlakte is 704 m².
Wanneer werd dit pand gebouwd?
Dit pand werd gebouwd in 1987.
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Schilde.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten