Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Catersdreef 8, 2970 Schilde

Villa in Schilde
350 m² wonen
4 slaapkamers
2 badkamers
€1.050.000

Catersdreef 8 - 2970 Schilde - TE KOOP MET PRESALE: Eerste kijkdag op woensdag 20 juli, enkel op afspraak.

Bent u op zoek naar een nieuwe thuis waar wonen, werken én vakantie netjes in elkaar vloeien

Op een prachtige perceel van 2.060m² treft u deze karakteristieke en energiezuinige Long Island villa met verwarmd buitenzwembad, jacuzzi en poolhouse met hamam.

INDELING

Gelijkvloers:
Reeds bij het betreden van de villa zal u gecharmeerd worden door de prachtige traphal, die via een dubbele glazen deur uitgeeft op de leefruimte met zicht op de aangelegde tuin.
De grote en charmante woonkamer op parket is voorzien van een open haard. De woonkamer, waar eetkamer en zithoek aansluiten op een aparte TV-hoek, geniet een aangename lichtinval door de vele raampartijen.
Vanuit de eetkamer heeft u toegang tot de volledig geïnstalleerde leefkeuken met zeer degelijke toestellen en veel opbergruimte. De keuken is afgewerkt met zwarte graniet. Eveneens vanuit de inkomhal met gastentoilet heeft u toegang tot de ontbijthoek die één geheel vormt met de leefkeuken.
Vanuit de dubbele inpandige garage heeft u toegang tot een zeer praktische wijnkelder en technische ruimte voor het zwembad.

Verdieping:
Via de prachtige traphal betreedt u de eerste verdieping waar u onmiddellijk de master bedroom treft. Deze slaapkamer met balkon werd ingericht met een inloopdressing en een ensuite badkamer met ligbad, douche, dubbel lavabomeubel en apart toilet.
Verder bevindt er zich op deze verdieping ook nog een 2de, 3de en 4de slaapkamer, een ruime douchekamer en een berging met aansluiting voor wasmachine en droogkast. De 4e slaapkamer werd recent volledig ingericht met ingemaakte kasten, waardoor deze ruimte ook kan dienst doen als luxe dressing.

Op de tweede verdieping, eveneens makkelijk bereikbaar via een vaste trap vanuit de nachthal, werd de ruime zolder grotendeels ingericht als een polyvalente kamer. De hobbyzolder is voorzien van verwarming, airco en een projector. Deze ruimte biedt uiteraard nog heel wat potentieel.

Tuin:
In de tuin werd niets aan het toeval overgelaten. Reeds bij het betreden via de Amerikaanse oprijlaan zult u genieten van uw thuiskomst. De tuin werd volledig aangelegd met buitenverlichting en irrigatiesysteem. Verder zal u kunnen genieten van het vernieuwd zwembad met integratie van jacuzzi en aansluitend een poolhouse met hamam en apart toilet. Tot slot (“last but not least”) treft u een overdekt terras met terrasverwarming en open haard.

BIJZONDERHEDEN
aangelegde tuin met verwarmd zwembad met automatisch rolluiksysteem en jaccuzi
poolhouse met hamam en apart toilet
gezellige overdekte lounge met open haard
tuinberging achteraan in de tuin
carport naast de woning
dubbele inpandige garage met volledige ingemaakte kastenwand
praktische kelder
ruime polyvalente zolder
alarm (op elke verdieping)
doodlopende straat
gunstige ligging nabij het centrum van Schilde
goede bereikbaarheid naar omliggende gemeenten (Zoersel, Brecht)
nieuwe verwarmingsketel (2020)
conform keuringsattest elektrische installaties
bouwjaar 1996, renovatie 2020

Heeft u interesse in deze bijzondere villa
Reserveer dan een persoonlijke rondleiding via kitty@reds.be

Voor meer info of een bezoek ter plaatse kan u vrijblijvend contact opnemen met Kitty op 0485.916.417, 03.227.58.58 of kitty@reds.be.

Kerngegevens van dit pand

Dit pand (villa) in Schilde (2970) werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Het EPC-label is B (181 kWh/m²). Online sinds juli 2022. Het pand beschikt over een bewoonbare oppervlakte van 350 m², 4 slaapkamers, 2 badkamers. De laatst gevraagde prijs bedroeg € 1.050.000, ofwel ± € 3.000 per m². Het (niet-geïndexeerde) kadastraal inkomen bedraagt € 4.220. Het pand dateert uit 1997.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 1.050.000
Type
Villa
Bewoonbaar
350 m²
Bouwjaar
1997
Prijs/m²
€ 3.000
EPC
181 kWh/m² B
Aanvullende details
Kadastraal Inkomen
€ 4.220
Referentie
RTM-7IXECF-V
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Ja
Dagvaarding uitgebracht
Nee
Voorkooprecht
Nee
Verkavelingsvergunning
Nee
Overstromingsgevoelig gebied
Nee

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
26/07/2022 Reds €1.050.000
04/04/2022 Particulier €1.050.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Catersdreef 8, 2970 Schilde

Veelgestelde vragen over dit pand

Hoeveel slaapkamers heeft dit pand?
Dit pand heeft 4 slaapkamers.
Wat is de EPC waarde?
De EPC waarde is 181 kWh/m².
Hoe groot is de bewoonbare oppervlakte?
De bewoonbare oppervlakte is 350 m².
Hoeveel kost dit pand?
De vraagprijs is 1.050.000 euro.
Wat is het referentienummer van dit pand?
Het referentienummer is RTM-7IXECF-V.
Is er een recht van voorkoop?
Recht van voorkoop: Nee.
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Schilde.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten