Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Tulderbos 163-A19, 2382 Poppel

Villa in Poppel
100 m² wonen
270 m² perceel
4 slaapkamers
1 badkamers
€185.000

Over deze woning

Dit prachtig gerenoveerde luxe chalet bevindt zich op een perceel van 270 m² en biedt o.a. vier slaapkamers, een luxe badkamer en luxe keuken, alsook airconditioning. Hooggelegen in het Tulderbos park, slechts een steenworp verwijderd van de Nederlandse grens. Interieur
Het interieur biedt een royale woonruimte met een open keuken die uitgerust is met high-end inbouwapparatuur en airconditioning. Er zijn ook deuren die leiden naar het terras. Het chalet heeft vier slaapkamers en een luxe badkamer met ligbad en douche. Verder is er een achterdeur met toegang tot een toilet en berging. Buitenruimte
Er zijn tuin/terrassen aan de voorkant, terwijl er parkeerruimte op eigen terrein aan de achterkant is. Kenmerken
- Recentelijk volledig gerenoveerd
- Instapklaar, luxe afwerking
- Dubbele beglazing
- Airconditioning
- Gevestigd in ontspanningszone
- Vernieuwde cv en elektra
- Houten chalet
- A19

Let op: Voor de aankoop is minimaal 40% + bijkomende kosten aan eigen geld nodig, aangezien Belgische banken slechts tot ongeveer 60% van de aankoopprijs financieren. We adviseren potentiële kopers eerst contact op te nemen met de Belgische bank over hun mogelijkheden voordat ze een afspraak maken voor bezichtiging. Bekijk zeker het interactieve grondplan om de woning vooraf al te verkennen: http://deboerenpartners.virtimmocontent.be/start-visit/3799.

Omschrijving van de makelaar

Tulderbos 163-A19 - 2382 Poppel - Geheel gerenoveerde luxe chalet op 270 m² grond met o.a. 4 slaapkamers, luxe badkamer, luxe keuken, airco , mooi gelegen op het park Tulderbos op steenworp afstand van de Nederlandse grens.

Indeling
Ruime leefruimte met open keuken voorzien van luxe keukeninrichting met inbouwapparatuur. Airco aanwezig als ook deuren naar het terras.
Vier slaapkamers en luxe badkamer met ligbad en douche.
Achterinkom met toilet en tevens een berging.

Tuin/terras aan de voorzijde en aan de achterzijde parkeerruimte op eigen terrein.

Bijzonderheden
- Recent geheel gerenoveerd
- instapklaar, luxe afwerking
- dubbele beglazing
- airco
- Gelegen in recreatiezone
- Cv en electra vernieuwd
- Houten chalet
- A19

Let op: Voor de aankoop dient u minimaal 40% bijkomende kosten aan eigen geld te hebben aangezien de Belgische bank maar tot /- 60% van de aankoopprijs financiert. Wij raden kandidaten aan eerst met de Belgische bank contact op te nemen omtrent hun mogelijkheden alvorens een afspraak te maken voor bezichtiging

Neem zeker al eens een kijkje in de woning via het interactief grondplan: http://deboerenpartners.virtimmocontent.be/start-visit/3799

Kerngegevens van dit pand

Deze woning — een villa in Poppel (2382) — werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). De woning biedt een bewoonbare oppervlakte van 100 m², een perceel van 270 m², 1 badkamer, 4 slaapkamers. De laatst gevraagde prijs bedroeg € 185.000, ofwel ± € 1.850 per m². Het (niet-geïndexeerde) kadastraal inkomen bedraagt € 138. Het pand dateert uit 1980. Het EPC-label is C (295 kWh/m²). Online sinds juni 2023.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 185.000
Type
Villa
Bewoonbaar
100 m²
Grond
270 m²
Bouwjaar
1980
Prijs/m²
€ 1.850
EPC
295 kWh/m² C
Aanvullende details
Kadastraal Inkomen
€ 138
Referentie
BBTOZUDODOTT
Makelaar Code
5820 TBB
EPC Certificaat
20230619-0002922557-RES-1
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Vergunning uitgereikt
Dagvaarding uitgebracht
Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd
Voorkooprecht
Geen voorkooprecht ruimtelijke ordening aanwezig
Verkavelingsvergunning
Geen verkavelingsvergunning
Stedenbouwkundige bestemming
gebied voor verblijfsrecreatie

Ligging & buurt

Tulderbos 163-A19, 2382 Poppel

Veelgestelde vragen over dit pand

Hoeveel m² heeft dit pand?
Het pand heeft een bewoonbare oppervlakte van 100 m².
Hoeveel bedraagt het kadastraal inkomen (KI)?
Het (niet-geïndexeerde) kadastraal inkomen bedraagt 138 euro.
Wat was de laatst gevraagde prijs?
Dit pand wordt aangeboden voor 185.000 euro.
Onder welke referentie is dit pand gekend?
Het referentienummer is BBTOZUDODOTT.
Wanneer werd dit pand gebouwd?
Het bouwjaar is 1980.
Hoeveel bedraagt de prijs per m²?
De prijs bedraagt ongeveer 1.850 euro per m².
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Poppel.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten