Hoogleedsesteenweg 415, 8800 Roeselare
Hoogleedsesteenweg 415 - 8800 Roeselare - Machtig modernistisch geïnspireerd kantoorgebouw en bijgebouw (ongeveer 1.500m²), voorheen de Buro II Offices op unieke locatie met aangelegde tuin, grote sfeervolle waterpartij en ruime parkeergelegenheid.Machtig modernistisch geïnspireerd kantoorgebouw en bijgebouw (ongeveer 1.500m²), voorheen de Buro II Offices op unieke locatie met aangelegde tuin, grote sfeervolle waterpartij en ruime parkeergelegenheid.
De bruikbare oppervlakte bedraagt ongeveer 1.500m², de totale perceeloppervlakte 2.904 m² wat betekent dat er heel wat creatieve opportuniteiten zijn naar invulling toe zowel wat betreft gebouwen als terrein. Kantoor- en bijgebouw zijn opgetrokken vanuit de premisse om een luxueus, stijlvol en imposant complex neer te zetten in een sobere zuivere belijning.
De architectuur is volledig gericht op harmonie en maximalisatie van ruimte en dit door een ritmische herhaling van dezelfde elementen in de opbouw zoals de hoge raamstructuren of het concept van de niveaus. Hier geen franjes of onnodige ornamenturen maar mooie open volumes met grote glaspartijen die zorgen voor licht, zicht op groen en unieke perspectieven. De ruimtesensatie van deze moderne werkomgeving is ronduit indrukwekkend.
De opdeling is functioneel clean en doordacht. Alle ingezette materialen zijn top zoals de waardevolle parketvloeren en de vaste interieurelementen genre opbergmodaliteiten, trappen en schappen. Het interieur dat focust op sobere vormgeving met integratie van de juiste aankleding, stukken en artistieke touches versterkt fantastisch de architectuur en is het resultaat van de bijzondere feeling en vakmanschap van binnenhuisarchitecte Rita Huys.
Het pand beschikt over meerdere verdiepingen zijnde een gelijkvloers, een 1e en 2de verdieping evenals een kelder en berging. Elke verdieping omvat verschillende kantoorruimtes en vergaderzalen, een volledig uitgeruste keuken, sanitaire voorzieningen, archiefruimte en een berging.
Uniek en stijlvol commercieel complex, top gelegen en sereen omringd door water en groen waardoor het volledig past in de mindset van modern ondernemerschap waar ook plaats is voor relaxatie in de buitenlucht, sport, meetings en lunches in het groen. Licht, lucht en natuur geven energie en werken inspirerend. Het kantoorconcept van de ‘gesloten doos’ heeft volledig afgedaan. Het is ook duidelijk dat het gebouw zelf en de beleving ervan een belangrijk onderdeel zijn van een succesvolle branding naar alle betrokken actoren. Dit zijn ruimtes waar talent graag vertoeft en komt werken.
Vermeldenswaardig is bovendien dat er momenteel een residentieel woonproject wordt ontwikkeld op hetzelfde terrein, namelijk HERON. Hierdoor biedt het gebouw ook mogelijkheden voor ondersteunende functies naar het project toe zoals een horecagelegenheid, een shop, een co-working ruimte of andere vormen van dienstverlening.
Alle troeven zijn hier dus voorhanden qua invulling en uitbating, zowel van gebouwen als op het terrein zelf. De architectuur is naast tijdloos chique ook bijzonder solide uitgevoerd met inzet van de mooiste materialen en vele vaste en kunstzinnige interieurelementen. Het feit dat er zo’n prachtige waterpartij is, drukt bovendien ook al onmiddellijk een visuele stempel wat dit verhaal een extra exclusieve touch geeft.
Kerngegevens van dit pand
Dit huis, gelegen in Roeselare (8800), werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). De laatst gevraagde prijs bedroeg € 1.750.000, ofwel ± € 1.129 per m². Het omvat een bewoonbare oppervlakte van 1.550 m², een perceel van 2.904 m². Online sinds november 2023. De vraagprijs werd tijdens de looptijd verlaagd van € 1.945.000 naar € 1.750.000 (-10%).
Kenmerken
Bekijk álle prijzen van dit pand
Hoogleedsesteenweg 415, 8800 Roeselare
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Hoogleedsesteenweg 415, 8800 Roeselare
Veelgestelde vragen over dit pand
Hoeveel bedraagt de prijs per m²?
Wat was de laatst gevraagde prijs?
Geldt er een voorkooprecht op dit pand?
Onder welke referentie is dit pand gekend?
Welke ruimtelijke bestemming heeft dit pand?
Hoeveel m² heeft dit pand?
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Roeselare.
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.