Sigarenstraat 60, 2940 Stabroek
Sigarenstraat 60 - 2940 Stabroek - Op te frissen woning te koop in Stabroek, met veel potentieel, 2 garages en een brede tuin.
Ligging: nabij scholen, niet ver van het centrum, vlotte bereikbaarheid naar Hoogeind / Laageind.
Omschrijving: Een op te frissen woning op één breed perceel van circa 11,5 meter.Veel mogelijkheden qua renovatie en/of verkaveling van perceel in 2 delen.
Indeling: Via de inkomhal betreden we de leefruimte. Naast de leefruimte ligt de aparte keuken.Achter de keuken en de leefruimte ligt een veranda over de volledige breedte van het huis.Op de eerste verdieping treffen we 3 ruime slaapkamers en een badkamer met ligbad, lavabo en wc.De grote en hoge zolder biedt mogelijkheden voor het uitbreiden van de woning.Naast de woning treffen we 2 garareboxen. 1 garagebox is ook bereikbaar vanuit de tuin.De tuin loopt over de volledige breedte van het perceel (huis garageboxen).
Bijzonderheden:
- Grote en brede tuin- CV op gas (hetelucht).- Open ruimte gevoel- 2x garage.- Mogelijkheid tot afsplitsen bouwgrond (garageboxen) in onderzoek.
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Sigarenstraat 60, 2940 Stabroek
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Sigarenstraat 60, 2940 Stabroek
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Stabroek.
Marktcijfers in Stabroek
Vergelijkbare panden te koop in Stabroek
Recent verkocht in Stabroek
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.