Kaart
Avenue de la Toison d'Or 17b-a4, 6900 Marche-en-Famenne
Avenue de la Toison d'Or 17b-a4 - 6900 Marche-en-Famenne - APPARTEMENT TE KOOP MARCHE-EN-FAMENNE - AVENUE DE LA TOISON D'OR 17B A4
Ruim appartement van 122m², dat heel goed verlicht is door zijn expositie. Er is een terras aan de voorkant en aan de achterkant van elk 20m²,. De residentie -Les marroniers- is heel goed gelegen in het centrum van Marche-en-Famenne. Er is een kelder en een parkingplaats voor 1 wagen in de prijs inbegrepen.Indeling: Plan in extra info* Inkomhal, vestiaire, aparte wc, ruime living van 30m², nachthal met 2 slaapkamers, terras aan de voorkant, terras aan de achterkant, kelder, parkingplaats voor 1 auto.
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.