Vlamingstraat 1, 8000 Brugge
Vlamingstraat 1 - 8000 Brugge - Hoekpand te koop op topligging op de Markt van Brugge. Al meer dan 50 jaar als souvenirwinkel uitgebaat.
Bent u op zoek naar een unieke locatie voor uw zaak in het hartje van Brugge Dan is dit handelspand op de Markt iets voor u!
Dit pand heeft een authentieke Brugse gevel en een gezellige sfeer. Het is gelegen op een fantastische locatie in centrum Brugge op de Markt, de Burg en de winkelstraten. Het pand heeft veel passage en een vlotte verbinding in en uit het centrum.
Het handelspand heeft een oppervlakte van 55 m² en bestaat uit een handelsruimte (32 m²), berging , toilet en een kelder (40m²) ;
- 1ste V.: 2 kamers (21 m² en 10 m²)
- 2de V.: 2 kamers (21 m² en 10 m²)
- Zolder
Het pand is momenteel ingericht als souvenirwinkel
Het pand is onmiddellijk beschikbaar.
Deze eigendom wordt aangeboden via het online biedplatform van Troostwijk Auctions.
Bezoek enkel op afspraak.
De biedtermijn loopt af op 15/12/2023 om 16u00.
De richtprijs is € 1.050.000
Het geboden bedrag is steeds exclusief het ereloon van de makelaar (nl.: 4,235 % incl BTW op het aanvaarde geboden bedrag, hierop zijn tevens verkooprechten verschuldigd) en de verkoopbelastingen; zowel dit ereloon als de verkoopbelastingen worden door de koper gedragen.
Klik voor bijkomende informatie en biedingen op deze link: https://www.troostwijkauctions.com/en/a/corner-property-for-sale-in-a-prime-location-on-the-market-square-of-bruges-A1-15620
Hoe werkt een online bieding via het gesloten biedsysteem
Dit pand wordt met een gesloten biedsysteem via Troostwijk Auctions aangeboden. Hierbij dient u tegen uiterlijk het einde van de biedronde uw bod uit te brengen. Het bedrag van uw bod is hierbij niet zichtbaar voor andere kandidaat-kopers. Na het uitbrengen van uw bod via dit platform, ontvangt u een aankoopbelofte om dit bod te officialiseren. Contacteer de dossierverantwoordelijke van het pand voor meer informatie!
Heeft u interesse in dit handelspand te koop in Brugge Neem dan snel contact op met ons kantoor voor meer informatie of een bezoek ter plaatse.
Kerngegevens van dit pand
Dit appartement in Brugge (8000) werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Het pand dateert uit 1850. De laatst gevraagde prijs bedroeg € 1.050.000. Online sinds oktober 2023.
Kenmerken
Bekijk álle prijzen van dit pand
Vlamingstraat 1, 8000 Brugge
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Vlamingstraat 1, 8000 Brugge
Veelgestelde vragen over dit pand
Geldt er een voorkooprecht op dit pand?
Wat is de vraagprijs van dit pand in Brugge?
Welke ruimtelijke bestemming heeft dit pand?
Wanneer werd dit pand gebouwd?
Onder welke referentie is dit pand gekend?
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Brugge.
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.