Zeelaan 132-0601-0602, 8660 De Panne
Zeelaan 132-0601-0602 - 8660 De Panne - De Panne: Uniek en luxueus appartement met panoramisch zicht: Dit uniek appartement van maar liefst 240m², is gelegen op de 6de verdieping van de Residentie Seminole. Een aangenaam, recent en zeer goed onderhouden residentie. Het appartement werd met zeer kwalitatief materiaal afgewerkt en is het resultaat van een fusie tussen twee appartementen. Dankzij zijn centrale ligging in de winkelstraat van De Panne, beschikt het appartement over een panoramisch zicht op de Houtsaegerduinen en de Dumontwijk. Daarnaast kunt u vanuit de leefruimte genieten over een vleugje zeezicht. Het appartement kan eventueel na nodige vergunningen en werken opnieuw gesplitst worden in twee appartement met elk 2 slaapkamers. Indeling: Inkomhall, een apart toilet, een heel ruim en lichtrijke living met balkons , een ingerichte keuken, een badkamer met bad, douche en toilet. Verder is een nachthal, een bergruimte, een waskamer en een tweede badkamer met bad, douche en toilet aanwezig. Ten slotte zijn 4 ruime slaapkamers aanwezig waarvan 1 met aparte douchekamer en toilet. Het appartement wordt aangeboden met 2 ruime kelders voorzien van elektriciteit. Troeven: Uniek appartement van maar liefst 240m²! Prachtige panoramisch zicht op de Houtsaegerduinen! Mogelijkheid tot splitsing in 2 appartementen! Zicht op de winkelstraat en de zee! Bent u op zoek naar een ruime, vaste woonst, een comfortabele tweede verblijf of een investering Dan is het uw kans om het onmogelijke te vinden! Twijfelt niet en contacteer ons: ERA SERVIMO DE PANNE 058/22.41.70 - SERVIMO@ERA.BE
Kerngegevens van dit pand
Dit pand (appartement) in De Panne (8660) werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). De laatst gevraagde prijs bedroeg € 899.000, ofwel ± € 3.746 per m². Het pand dateert uit 2006. Online sinds april 2023. Het EPC-label is C (216 kWh/m²). Het pand beschikt over 2 badkamers, een perceel van 530 m², 4 slaapkamers, een bewoonbare oppervlakte van 240 m².
Kenmerken
Bekijk álle prijzen van dit pand
Zeelaan 132-0601-0602, 8660 De Panne
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Zeelaan 132-0601-0602, 8660 De Panne
Veelgestelde vragen over dit pand
Hoeveel badkamers heeft dit pand?
Wat is de EPC waarde?
Is er een recht van voorkoop?
Uit welk bouwjaar dateert dit pand?
Wat is het referentienummer van dit pand?
Wat is de prijs per m²?
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in De Panne.
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.