Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Pastoor Claeysstraat 47, 9200 Dendermonde

Appartement in Dendermonde
€291.850

Pastoor Claeysstraat 47 - 9200 Dendermonde - Aan het station van Sint-Gillis Dendermonde hebben we dit recente 2 slaapkamer appartement op de 1e verdieping. Er is verder een ruime, lichtrijke leefruimte met open keuken en aanpalende berging, 2 slaapkamers, badkamer met ligbad en gezellig terras. In de prijs is ook een staanplaats en aparte berging in de kelderverdieping begrepen. Uiteraard is er ook een lift aanwezig. Voor alle info dirk@berno.be.

Kerngegevens van dit pand

Dit appartement, gelegen in Dendermonde (9200), werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). De laatst gevraagde prijs bedroeg € 291.850. Online sinds juli 2022. Het pand dateert uit 2016.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 291.850
Type
Appartement
Bouwjaar
2016

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
08/08/2022 Berno €250.000
18/07/2022 Berno €291.850

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Pastoor Claeysstraat 47, 9200 Dendermonde

Veelgestelde vragen over dit pand

Wanneer werd dit pand gebouwd?
Het bouwjaar is 2016.
Wat is de vraagprijs van dit pand in Dendermonde?
Dit pand wordt aangeboden voor 291.850 euro.
Onder welke referentie is dit pand gekend?
Het referentienummer is 4G5WFTXM0P97.
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Pastoor Claeysstraat 47, 9200 Dendermonde Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Dendermonde.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten