Romeinse Put 108-bus-2, 2650 Edegem
Romeinse Put 108-bus-2 - 2650 Edegem - Rustig gelegen appartement met zicht op park met garage
Extra info en foto's: https://apptekoop.decleyn.be Het appartement bevindt zich in nummer 108 op de eerste verdieping en dit aan de linkerkant als u voor het gebouw staat. Dankzij de grote ramen langs de voorzijde is het zéér licht en heeft het een mooi zicht op het park Romeinse Put. U komt binnen in de leefruimte waar de eetplaats en de tv-hoek zich bevinden. Aangesloten aan de leefruimte vindt u de keuken terug die is uitgerust met vaatwasser, dubbele wasbak, keramische kookplaat en ijskast. Verder is er ook een vaste tafel met krukken waaraan u met 2 man perfect kan ontbijten, ook ideaal als extra werkruimte tijdens het koken. Meer info...
Rechts van de leefruimte heeft u de gang met ingemaakte kast, aan de andere zijde hebben we een wasruimte die plaats en mogelijkheden biedt voor een wasmachine en droogkast. De badkamer is mooi gerenoveerd en heeft 2 lavabo’s, bad gecombineerd met douche en een WC. In deze ruimte vinden we ook de gas CV-ketel terug achter paneel. Achteraan bevinden zich de 2 slaapkamers met zicht op de achtertuin en garagecomplex en een multi-functionele ruimte die zich tussen de slaapkamer en de living bevindt. In het garagecomplex is er ook een garagebox die inbegrepen is in de verkoop. In de kelder van het gebouw heeft u een persoonlijke afgesloten kelderruimte ter beschikking. [Sluiten]
Kerngegevens van dit pand
Deze appartement gelegen in Edegem (2650) werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Online sinds februari 2017. De laatst gevraagde prijs bedroeg € 215.000, ofwel ± € 2.529 per m². Je vindt er een bewoonbare oppervlakte van 85 m², 1 badkamer. Het EPC-label is B (154 kWh/m²). Het pand dateert uit 1976.
Kenmerken
Bekijk álle prijzen van dit pand
Romeinse Put 108-bus-2, 2650 Edegem
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Romeinse Put 108-bus-2, 2650 Edegem
Veelgestelde vragen over dit pand
Wat is het referentienummer van dit pand?
Wat is de prijs per m²?
Hoeveel badkamers heeft dit pand?
Hoeveel m² heeft dit pand?
Uit welk bouwjaar dateert dit pand?
Wat was de laatst gevraagde prijs?
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Edegem.
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.