Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Vlaamsekaai 40, 9000 Gent

Appartement in Gent
88 m² wonen
1583 m² perceel
2 slaapkamers
1 badkamers
€265.000

Vlaamsekaai 40 - 9000 Gent - ​​​​​​Dit pand neemt deel aan de ERA Open Huizen Dag van 2 december (09:30-11:00).

Bent u op zoek naar een appartement met zicht en goede mobiliteit Lees hier dan zeker verder!

Residentie Ter Schelde werd gebouwd in 1958, maar onderging door de jaren heen wel enkele optimalisatiewerken om het gebouw up-to-date te houden. Zo werden bijvoorbeeld alle terrassen reeds vernieuwd. Het appartement zelf bevindt zich op de 4de verdieping en is op te frissen, maar heeft wel enorm veel potentieel. U heeft langs beide kanten een weids uitzicht. Aan de voorkant kijkt u uit op de Schelde en aan de (rustige) achterkant op de skyline van Gent. Qua mobiliteit is dit een zeer gemakkelijk appartement. Het is namelijk gelegen op de ring van Gent (R40), dicht de fly-over (binnen- en buitenrijden van Gent via de E17). Qua openbaar vervoer is het ook zeer eenvoudig.

Indeling:
- Inkomhal (11m²), woonkamer (29m²), gesloten keuken (9m²), slaapkamer 1 (9m²), slaapkamer 2 (14m²), badkamer (4m²), toilet

Aan de achterzijde heeft u 2 terrassen. Het ene terras (3m²) grenst aan de keuken en slaapkamer 1 en is N-W georiënteerd. Het andere terras (5m²) grenst aan slaapkamer 2 is Z-W georiënteerd.

EPC: 180 kWh/m² (label B)

Bij dit appartement is er een ondergrondse parkeergarage (nr. 34) verplicht aan te kopen voor €35.000.

Kan dit goed gelegen 2 slaapkamer-appartement met mooi uitzicht u bekoren
Neem dan snel contact op voor een bezoek!

Kerngegevens van dit pand

Deze appartement gelegen in Gent (9000) werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). De laatst gevraagde prijs bedroeg € 265.000, ofwel ± € 3.011 per m². Online sinds november 2023. Het EPC-label is B (180 kWh/m²). Je vindt er 2 slaapkamers, een perceel van 1.583 m², 1 badkamer, een bewoonbare oppervlakte van 88 m². Het pand dateert uit 1958.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 265.000
Type
Appartement
Bewoonbaar
88 m²
Grond
1583 m²
Bouwjaar
1958
Prijs/m²
€ 3.011
EPC
180 kWh/m² B
Aanvullende details
Referentie
JVG46CY47U8A
Makelaar Code
1204533
EPC Certificaat
3048024-RES-1
Ruimtelijke Ordening
Voorkooprecht
Nee

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
03/12/2023 ERA Wonen €265.000
29/11/2023 ERA Stadsgoed €265.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Vlaamsekaai 40, 9000 Gent

Veelgestelde vragen over dit pand

Wat is het referentienummer van dit pand?
Het referentienummer is JVG46CY47U8A.
Hoeveel badkamers heeft dit pand?
Er is 1 badkamer.
Hoeveel m² heeft dit pand?
De woonoppervlakte bedraagt 88 m².
Wat is de prijs per m²?
De prijs bedraagt ongeveer 3.011 euro per m².
Hoeveel slaapkamers heeft dit pand?
Er zijn 2 slaapkamers.
Uit welk bouwjaar dateert dit pand?
De woning dateert uit 1958.
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Vlaamsekaai 40, 9000 Gent Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Gent.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten