Pacificatielaan 65, 9000 Gent
Pacificatielaan 65 - 9000 Gent - GENT - Op zoek naar een op te frissen/renoveren ruim exclusief 2 slaapkamer appartement te koop in het groen rustig gelegen vlakbij Gent-Sint-Pieters Dan is dit pand iets voor u.
De belangrijkste troeven in een notendop:
Zo ziet de indeling eruit:
Ruime inkomhal met toegang tot lichtrijke leefruimte met authentieke schouw, aparte keuken. Verder zijn er twee slaapkamers waarbij 1 met een afzonderlijk terras en 1 met eigen badkamer met bad, dubbele lavabo en toilet. Daarnaast is er nog een kleine douchekamer met lavabo en afzonderlijk toilet.
Verplicht mee aan te kopen: kelderberging en ondergrondse autostaanplaats, 17.500 euro.
Belangrijk:
EPC: 154 kWh/m²
Richtprijs: 362.500 EUR
Kerngegevens van dit pand
Dit pand (appartement) in Gent (9000) werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). De vraagprijs werd tijdens de looptijd verlaagd van € 380.000 naar € 362.500 (-5%). Online sinds april 2021. De laatst gevraagde prijs bedroeg € 362.500, ofwel ± € 3.486 per m². Het (niet-geïndexeerde) kadastraal inkomen bedraagt € 1.261. Het pand dateert uit 1973. Het EPC-label is B (154 kWh/m²). Het pand beschikt over een perceel van 3.899 m², 2 badkamers, 2 slaapkamers, een bewoonbare oppervlakte van 104 m².
Kenmerken
Bekijk álle prijzen van dit pand
Pacificatielaan 65, 9000 Gent
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Pacificatielaan 65, 9000 Gent
Veelgestelde vragen over dit pand
Wat is het referentienummer van dit pand?
Wat was de laatst gevraagde prijs?
Is er een recht van voorkoop?
Wat is de stedenbouwkundige bestemming?
Hoeveel slaapkamers heeft dit pand?
Wat is de prijs per m²?
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Gent.
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.