Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Nieuwland 70, 9000 Gent

Appartement in Gent
100 m² wonen
2 slaapkamers
€315.000

Nieuwland 70 - 9000 Gent - In Nieuwland treffen we dit aangenaam en instapklaar appartement aan.
Het is gelegen in een hippe en bruisende buurt, op een boogscheut van Dok Noord en op 5 minuten van het centrum.
Wanneer u het appartement betreedt komt u terecht in de inkomhal die toegang verleent tot de ruime woonkamer. Deze staat in verbinding met de prachtige, geriefelijke keuken. Verder is deze keuken volledig ingericht naar hedendaagse noden. Een extra troef is het ingebouwd koffiezetapparaat, zo geniet je elke ochtend van je kopje koffie.
De grote raampartijen zorgen ervoor dat de woningkamer geniet van overvloedig natuurlijk zonlicht. Deze ramen in aluminium zijn ook allemaal voorzien van vliegenhorren.
Verder heeft dit mooi appartement twee slaapkamers en een ruime badkamer. Deze is uitgerust met een ligbad met douchefunctie, dubbele lavabo, een toilet en aansluiting voor wasmachine en droogkast.
Het appartement wordt verwarmd met een centrale verwarming en beschikt daarnaast over dubbele beglazing.
Wil je een afspraak voor dit appartement vastleggen of wens je meer info, neem dan contact op met bram@immofrancois.be

Kerngegevens van dit pand

Dit pand (appartement) in Gent (9000) werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). De laatst gevraagde prijs bedroeg € 315.000, ofwel ± € 3.150 per m². Het pand beschikt over een bewoonbare oppervlakte van 100 m², 2 slaapkamers. Het (niet-geïndexeerde) kadastraal inkomen bedraagt € 597. Het EPC-label is C (248 kWh/m²). Online sinds mei 2022.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 315.000
Type
Appartement
Bewoonbaar
100 m²
Prijs/m²
€ 3.150
EPC
248 kWh/m² C
Aanvullende details
Kadastraal Inkomen
€ 597
Referentie
O-6ZVFZ8KJ-L
Makelaar Code
GEN2022011
EPC Certificaat
20220404-0002577283-RES-1
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
ja
Dagvaarding uitgebracht
nee
Voorkooprecht
ja
Verkavelingsvergunning
nee

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
03/10/2024 Cannoodt €299.000
05/09/2024 Cannoodt €299.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Nieuwland 70, 9000 Gent

Veelgestelde vragen over dit pand

Hoeveel m² heeft dit pand?
De bewoonbare oppervlakte is 100 m².
Is er een recht van voorkoop?
Recht van voorkoop: ja.
Hoeveel slaapkamers heeft dit pand?
Dit pand heeft 2 slaapkamers.
Wat is de EPC waarde?
De EPC waarde is 248 kWh/m².
Wat was de laatst gevraagde prijs?
De vraagprijs is 315.000 euro.
Wat is het referentienummer van dit pand?
Het referentienummer is O-6ZVFZ8KJ-L.
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Nieuwland 70, 9000 Gent Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Gent.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten