Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Helzoldstraat 91, 3530 Helchteren

Garage in Helchteren
454 m² wonen
4 slaapkamers
1 badkamers
€650.000

Helzoldstraat 91 - 3530 Helchteren - Deze woning met een bijzondere architectuur, ligt op een perceel grond van 2.680 m²,. De constructie van de inkom is gemaakt door Raf Verjans (Tongeren), edelsmid. In de eetkamer is 1 houten wand gepleisterd (zegeteken) door Hugo Geypens (Diest). Het hele binnenwerk van de woning is houtstructuur. Alle muren zijn in Rekemse oude steen gemetseld. Er is een schip in de woning verwerkt. De houten plankenvloeren zijn van scheepshout (teak). Het plafond is gemaakt van eiken balken. De haard is gemaakt uit ijzer van het schip. Het raam in badkamer en toilet is een patrijspoort. We lopen even door de woning: speelse indeling -windvang - ontvangst - toilet - vestiaire -zitkamer - woonkamer - keuken - slaapkamer 1 en slaapkamer 2 -wc - badkamer - ontvangst - bureel - tekenruimte - bureel - garage -verdiep met grote open ruimte - slaapkamer 3 en slaapkamer 4 -terras - tuin met beplanting, rhododendrons, 2 platanen

Kerngegevens van dit pand

Deze garage gelegen in Helchteren (3530) werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Je vindt er 1 badkamer, een bewoonbare oppervlakte van 454 m², 4 slaapkamers. De laatst gevraagde prijs bedroeg € 650.000, ofwel ± € 1.432 per m². Het pand dateert uit 1967. Online sinds mei 2012.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 650.000
Type
Garage
Bewoonbaar
454 m²
Bouwjaar
1967
Prijs/m²
€ 1.432

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
25/05/2012 -- €650.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Helzoldstraat 91, 3530 Helchteren

Veelgestelde vragen over dit pand

Onder welke referentie is dit pand gekend?
Het referentienummer is OKS6DR01ZYME.
Wat is de vraagprijs van dit pand in Helchteren?
Dit pand wordt aangeboden voor 650.000 euro.
Wanneer werd dit pand gebouwd?
Het bouwjaar is 1967.
Wat is de bewoonbare oppervlakte?
Het pand heeft een bewoonbare oppervlakte van 454 m².
Over hoeveel slaapkamers beschikt deze woning?
De woning telt 4 slaapkamers.
Hoeveel bedraagt de prijs per m²?
De prijs bedraagt ongeveer 1.432 euro per m².
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Helchteren.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten