Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Prins Albertstraat 59, 9100 Sint-Niklaas

Garage in Sint-Niklaas
139 m² wonen
1 badkamers
€229.000

Prins Albertstraat 59 - 9100 Sint-Niklaas - SINT-NIKLAAS - Op zoek naar een riante handelsruimte op een top locatie in Sint-Niklaas Lees dan zeker verder.

De belangrijkste troeven zijn alvast:

Indeling van de ruimte
Momenteel werd de ruimte gebruikt als een tandartspraktijk, waarvan de indeling als volgt was:
Inkom, wachtruimte, toilet, onthaal, 2 praktijkruimten, opslagruimte, atelier, badkamer, keukentje en tal van bergingen.

De ruimte heeft de mogelijkheid om opgesplitst te worden in 2 ruimtes, gezien de aanwezigheid van 2 verschillende ingangen.
Verder kan de ruimte eenvoudig volledig opnieuw ingedeeld worden, gezien de ruimte quasi geen steunmuren heeft.
Dankzij de totale nuttige oppervlakte van 139 m², biedt dit pand zeer veel indelingsmogelijkheden.

Er kan ook een garagebox aangekocht worden, gelegen in de Vermorgenstraat, om de hoek.

Kortom een top gelegen handelsruimte met zeer veel mogelijkheden, ideaal om uw zaak hier te starten!

Wenst u graag meer informatie of wenst u graag de plannen in te kijken Neem dan snel contact op met Axel Lenaerts Waasland! Vraagprijs € 229.000

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 229.000
Type
Garage
Bewoonbaar
139 m²
Bouwjaar
1980
Prijs/m²
€ 1.647
Aanvullende details
Referentie
QZZO313RSHI8
Makelaar Code
104011
EPC Certificaat
20200802-2299668-KNR-1
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Ja
Dagvaarding uitgebracht
In aanvraag
Rechterlijke beslissing
Niet meegedeeld
Voorkooprecht
Nee
Verkavelingsvergunning
Nee
Stedenbouwkundige bestemming
Woongebied
Overstromingsgevoelig gebied
Nee

Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
19/09/2022 Axel Lenaerts €1.200
19/09/2022 Axel Lenaerts €229.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Prins Albertstraat 59, 9100 Sint-Niklaas

Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Sint-Niklaas.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten