Karel Van Manderstraat 63, 8000 Brugge
Over deze woning
Dit ruime, gerenoveerde huis in Sint-Kruis, vlakbij de Kruispoort en Dampoort (Karel van Manderstraat) en aan de rand van Brugge, staat te koop. Het huis heeft een gunstige ligging dichtbij buurtwinkels, scholen, warenhuizen, openbaar vervoer en een sportcentrum. Het staat op een perceel van 275m2 en heeft 4 slaapkamers. Het huis heeft een bewoonbare oppervlakte van ongeveer 151,5m². Op de gelijkvloerse verdieping van 79m² vindt u een inkomhal van 10m² met vestiaire, een lichte woonkamer van 52m² met open keuken die uitgerust is met een keramische kookplaat, afzuigkap, magnetron, oven, koelkast, vaatwasser, dubbele spoelbak en veel kasten. Er is ook een badkamer van 11 m² met inloopdouche, dubbele wastafel in meubel en plaats voor een wasmachine, een apart toilet, een berging van 6 m² en een grote tuin van 275m² met aangelegd terras van 36m². Op de eerste verdieping van 43m² zijn er een nachthal van 6m² en twee slaapkamers van 22m² en 15m². De tweede verdieping van 29,5m² heeft een nachthal van 6m² en nog eens twee slaapkamers van 13,5m² en 10m².
Omschrijving van de makelaar
Karel Van Manderstraat 63 - 8000 Brugge - Nabij de Kruispoort en de Dampoort (Karel van Manderstraat) te Sint-Kruis, centraal gelegen aan de stadsrand van Brugge bevindt zich dit verrassend ruim, gerenoveerd huis te koop op een perceel van 275m2 met 4 slaapkamers. Dit instapklaar huis te koop geniet van een gunstige locatie vlakbij buurtwinkels, scholen, warenhuizen, openbaar vervoer, sportcentrum...
Indeling (circa 151,5m² bewoonbare oppervlakte):
Gelijkvloers (circa 79m²):
- Inkomhal (10m²) met vestiaire;
- lichtrijke woonkamer (52m2) met open keuken voorzien van keramische kookplaat, dampkap, microgolf, oven, koelkast, vaatwasser, dubbele gootsteen en tal van kasten;
- badkamer (11m²) met inloopdouche, dubbele lavabo in meubel en aansluiting voor wasmachine;
- afzonderlijk toilet;
- praktische berging (6 m²)
- ruime tuin (275m2) met aangelegd terras (36 m²).
1ste verdieping (circa 43m2):
- Nachthal (6m2);
- 2 slaapkamers (22m2 & 15m2).
2de verdieping (circa 29,5m2):
- Nachthal (6m2);
- 2 slaapkamers (13,5m2 & 10m2).
Kerngegevens van dit pand
Deze woning — een huis in Brugge (8000) — werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Het EPC-label is F (2350 kWh/m²). De laatst gevraagde prijs bedroeg € 399.000, ofwel ± € 2.625 per m². De vraagprijs werd tijdens de looptijd verhoogd van € 385.000 naar € 399.000 (+4%). Het (niet-geïndexeerde) kadastraal inkomen bedraagt € 537. De woning biedt een bewoonbare oppervlakte van 152 m², 4 slaapkamers, 1 badkamer. Het pand dateert uit 1938. Online sinds augustus 2023.
Kenmerken
Bekijk álle prijzen van dit pand
Karel Van Manderstraat 63, 8000 Brugge
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Karel Van Manderstraat 63, 8000 Brugge
Veelgestelde vragen over dit pand
Wat is de bewoonbare oppervlakte?
Geldt er een voorkooprecht op dit pand?
Onder welke referentie is dit pand gekend?
Hoeveel bedraagt de prijs per m²?
Wanneer werd dit pand gebouwd?
Wat is het energieverbruik (EPC)?
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Brugge.
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.