Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Oorderseweg 142, 2180 Ekeren

Huis in Ekeren
246 m² wonen
275 m² perceel
4 slaapkamers
2 badkamers
€415.000

Oorderseweg 142 - 2180 Ekeren - Verzorgde woning opgedeeld in 2 appartementen
Ligging: Schoonbroek, aan Ekeren centrum en goede verbinding naar autostrade, rustige wijk
Omschrijving: Een verzorgde woning met een inpandige garage waar je door kan rijden naar deachterliggende garages. De mogelijkheid bestaat dit gebouw op te splitsen in meerdere unitsen zo een leuke opbrengsteigendom te creëren. De twee units zijn identiek ingedeeld en alles is zeer goed onderhouden.
Indeling: Een inkomhal met achterliggende berging/wasplaats. Achteraan de garage is er nog een extra berging.De units zijn ingedeeld met een ruime nachthal, vooraan een lichtrijke living met aanpalende kamer. De badkamer ligt centraal met achteraan een geïnstalleerde keuken. Via de keuken bereik je nog een gezellig ingerichte zitruimte met zicht op de garages. Er is nog een slaapkamer te bereiken via de nachthal.Dezelfde indeling geldt voor de 2e etage.
Unieke woning met verscheidene mogelijkheden naar wonen toe en voldoende parkeergelegenheid.
EPC: 262 kWh
Bijzonderheden:
- Recente HR ketel gas- Dubbel glas PVC- Dak vernieuwd in 93- Ruime inpandige garage- 2 garages achteraan perceel- Opbrengsteigendom mogelijk mits vergunning

Kerngegevens van dit pand

Dit pand (huis) in Ekeren (2180) werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Het EPC-label is C (262 kWh/m²). Online sinds augustus 2021. De laatst gevraagde prijs bedroeg € 415.000, ofwel ± € 1.687 per m². Het pand beschikt over een bewoonbare oppervlakte van 246 m², 4 slaapkamers, een perceel van 275 m², 2 badkamers. Het werd gerenoveerd in 1993.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 415.000
Type
Huis
Bewoonbaar
246 m²
Grond
275 m²
Bouwjaar
1969
Prijs/m²
€ 1.687
EPC
262 kWh/m² C
Aanvullende details
Referentie
7044120210829023934
Makelaar Code
35775
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Ja
Dagvaarding uitgebracht
Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd
Voorkooprecht
Nee
Verkavelingsvergunning
Nee
Overstromingsgevoelig gebied
Nee

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
29/08/2021 Heylen Vastgoed €415.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Oorderseweg 142, 2180 Ekeren

Veelgestelde vragen over dit pand

Wat is het energieverbruik (EPC)?
Het pand heeft een EPC-waarde van 262 kWh/m².
Hoeveel kost dit pand?
Dit pand wordt aangeboden voor 415.000 euro.
Wanneer werd dit pand gebouwd?
Het bouwjaar is 1969.
Over hoeveel slaapkamers beschikt deze woning?
De woning telt 4 slaapkamers.
Hoe groot is de bewoonbare oppervlakte?
Het pand heeft een bewoonbare oppervlakte van 246 m².
Onder welke referentie is dit pand gekend?
Het referentienummer is 7044120210829023934.
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Oorderseweg 142, 2180 Ekeren Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Ekeren.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten