Magnoliastraat 2, 9000 Gent
Over deze woning
Dit aantrekkelijke opbrengsteigendom ligt dichtbij het stadscentrum, op loop- en fietsafstand van winkels, openbaar vervoer, scholen en het gerechtsgebouw. Het is een uitstekende investeringsmogelijkheid met een mooi rendement, ideaal als woonst of als verhuurmogelijkheid. Het gebouw bestaat uit een garage en twee appartementen, elk met een eigen ingang en nutsvoorzieningen. Het gelijkvloers bestaat uit een entree die toegang biedt tot beide appartementen, een garage met opslagruimte en een binnenplaats. Appartement 1 (gelijkvloers) heeft een oppervlakte van ongeveer 65 m² en beschikt over een woonkamer, keuken, badkamer met douche, apart toilet, slaapkamer en binnenplaats/terras. Dit appartement is momenteel verhuurd voor €750 per maand. Appartement 2 (verdieping) heeft een oppervlakte van ongeveer 125m² en omvat een woonkamer, volledig uitgeruste keuken (nieuw 2023), ruime badkamer met toilet en douche, en drie grote slaapkamers. Ook dit appartement heeft een valide elektrische inspectie en heeft een hoog verhuurpotentieel. Voor maximaal rendement kunt u overwegen de garage afzonderlijk te verhuren, wat uw maandelijkse huurinkomsten naar ongeveer €1.900 zou kunnen brengen. Geïnteresseerd?
Kerngegevens van dit pand
Deze huis gelegen in Gent (9000) werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Online sinds oktober 2023. De laatst gevraagde prijs bedroeg € 460.000, ofwel ± € 2.300 per m². Je vindt er een bewoonbare oppervlakte van 200 m², 2 badkamers, een perceel van 148 m², 4 slaapkamers. Het EPC-label is C (221 kWh/m²). De vraagprijs werd tijdens de looptijd verlaagd van € 469.000 naar € 460.000 (-2%).
Kenmerken
Bekijk álle prijzen van dit pand
Magnoliastraat 2, 9000 Gent
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Magnoliastraat 2, 9000 Gent
Veelgestelde vragen over dit pand
Onder welke referentie is dit pand gekend?
Wat is het energieverbruik (EPC)?
Over hoeveel slaapkamers beschikt deze woning?
Geldt er een voorkooprecht op dit pand?
Over hoeveel badkamers beschikt deze woning?
Hoeveel m² heeft dit pand?
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Gent.
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.