Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Vlasstraat 18, 9160 Lokeren

Huis in Lokeren
216 m² wonen
250 m² perceel
4 slaapkamers
2 badkamers
€475.000

Vlasstraat 18 - 9160 Lokeren - ​​​​​​Ben je op zoek naar een prachtige driegevelwoning met achterdoorgang naar het centrum Lees dan zeker verder!

De uitstekende ligging in de buurt van het station, winkels/ scholen en de goede verbinding met invalswegen naar centrum/ N70/ E17, de luxueuze afwerking, de zonnepanelen, de zonneboiler, de waterverzachter, de laadpaal voor een elektrische wagen en de meubels, zoals de televisie, die mee verkocht worden, omvatten slechts enkele van de vele sterke punten.

Indeling:
- GLV: via de inkomhal (4m²) met ingebouwde kasten en gastentoilet heb je toegang tot de ruime, luxueus afgewerkte keuken (22m²) voorzien van alle comfort. Verder heb je de lichtrijke leefruimte (29m²) met daarachter een verwarmde veranda (29m²). Verder vind je nog een zonnige tuin met een carport voorzien van een berging met nodige nutsvoorzieningen en een laadpaal. Via de achterdoorgang is het mogelijk om de carport te bereiken.
- 1steV: via de nachthal (4m²) bereik je de moderne badkamer (12m²) met een inloopdouche, ligbad, dubbel wasmeubel en toilet. Vervolgens zijn er 2 slaapkamers (18-16m²) waarvan de master bedroom voorzien is van een dressing (7m²) en mogelijkheid tot een privé badkamer.
- 2deV: langs de nachthal (6m²) vind je een wasplaats (7m²), een berging (5m²) met voorziening voor een badkamer en de 2 ruime slaapkamers (20-20m²).

Kan je niet langer wachten Neem hier alvast virtueel een kijkje.

Kerngegevens van dit pand

Deze woning — een huis in Lokeren (9160) — werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). De woning biedt 2 badkamers, een bewoonbare oppervlakte van 216 m², een perceel van 250 m², 4 slaapkamers. Online sinds maart 2023. Het EPC-label is A (74 kWh/m²). De laatst gevraagde prijs bedroeg € 475.000, ofwel ± € 2.199 per m². Het pand dateert uit 2017.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 475.000
Type
Huis
Bewoonbaar
216 m²
Grond
250 m²
Bouwjaar
2017
Prijs/m²
€ 2.199
EPC
74 kWh/m² A
Aanvullende details
Referentie
HYKPY2-XYF59
Makelaar Code
996266
EPC Certificaat
46014-G-2013/503/EP00904/A716/D01/SD001
Ruimtelijke Ordening
Voorkooprecht
Nee
Verkavelingsvergunning
Nee
Stedenbouwkundige bestemming
Woongebied
Overstromingsgevoelig gebied
Onroerend goed, niet gelegen in een overstromingsgebied

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
12/03/2023 ERA Wonen €475.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Vlasstraat 18, 9160 Lokeren

Veelgestelde vragen over dit pand

Hoeveel badkamers heeft dit pand?
De woning telt 2 badkamers.
Is er een recht van voorkoop?
Recht van voorkoop: Nee.
Wat is de prijs per m²?
De prijs bedraagt ongeveer 2.199 euro per m².
Wat is de stedenbouwkundige bestemming?
De stedenbouwkundige bestemming is Woongebied.
Hoeveel slaapkamers heeft dit pand?
De woning telt 4 slaapkamers.
Hoeveel kost dit pand?
Dit pand wordt aangeboden voor 475.000 euro.
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Vlasstraat 18, 9160 Lokeren Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Lokeren.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten